جانبازان، علمداران ایثار و مقاومت در جامعه هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با بیان اینکه جانبازان در راه ترویج فرهنگ ناب اسلامی و احیای ارزش‌ها و استوار و محکم ایستاده‌اند، گفت: جانبازان علمداران ایثار و مقاومت در جامعه هستند.
جانبازان، علمداران ایثار و مقاومت در جامعه هستند
 
به گزارش «ایثار»، ابراهیم طاهرنژاد در دیدار با جانبازان سرافراز 70 درصد «سبزه آور»، «چراغی» و خانواده‌های معظم شهیدان «فردشاهین» و «شریفی» گفت: امروز جانبازان با حضور خود، راه شهدا را زنده نگه‌داشته‌اند و از آرمان‌های نظام اسلامی پاسداری می‌کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با بیان اینکه جانبازان در راه ترویج فرهنگ ناب اسلامی و احیای ارزش‌ها، استوار و محکم ایستاده‌اند، گفت: جانبازان علمداران ایثار و مقاومت در جامعه هستند.
طاهرنژاد تأکید کرد: سعادت جامعه و پویایی نظام اسلامی امروز در گرو ادامه راه شهدا و زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثارگری است؛ همان فرهنگی که امروز جانبازان علم آن را برافراشته نگاه داشته‌اند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: جانبازان پاسداران جان‌برکف آرمان‌های اسلامی هستند که با عشق و ایثار در برابر دشمنان ایستادگی کرده و انقلاب اسلامی را حفظ می‌کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 285637