افزایش رضایت‌مندی ایثارگران از کمیسیون پزشکی، اولویت بنیاد است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۰
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزایش رضایت‌مندی ایثارگران و خانواده های آنان را اولویت کمیسیون پزشکی بنیاد عنوان کرد.
افزایش رضایت‌مندی ایثارگران از کمیسیون پزشکی، اولویت بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، نشست هم‌اندیشی بررسی نقات قوت و ضعف فرآیند اجرایی کمیسیون‌های پزشکی بنیاد دوشنبه 26 فروردین ماه 98 در ادره کل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
در این نشست که با حضور غلامرضا طائبی مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد و معاونان بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ها برگزار شد، فرآیند ارتقای رضایت‌مندی ایثارگران از کمیسیون پزشکی مورد بررسی قرار گرفت.
طائبی در این نشست با اشاره به تلاش‌های صورت‌گرفته برای افزایش رضایت ایثارگران، اظهار داشت: در چند سال گذشته شاهد افزایش رضایت ایثارگران بوده‌ایم و باید با ارائه راهکارها، برنامه‌ها و اهتمام بیشتر، نسبت به رضایتمندی تمام ایثارگران تلاش کنیم و این مهم اولویت بنیاد است.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد تصریح کرد: یکی از مهمترین راهکارها برای افزایش رضایت ایثارگران و خانواده های آن عزیزان، افزایش بیش از پیش شفافیت در فرآیند کمیسیون‌های پزشکی است.
معاونان بهداشت و درمان بنیاد استان‌ها در این نشست بر اجرایی شدن طرح پزشک مشاور و همچنین متمرکز شدن مشاوره به ایثارگران تاکید کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 285808