جانبازان سندهای زنده و پرافتخار ایران هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۰
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: جانبازان سندهای زنده و پر‌افتخاری هستند که در دوران دفاع مقدس با شجاعت و رشادت، تا پای جان ایستادگی کرده و از میهن اسلامی دفاع کردند.
جانبازان سندهای زنده و پرافتخار ایران هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام والمسلمین هادی عسگری روز یکشنبه 25 فروردین به منظور شرکت در مراسم بزرگداشت مرحومه حاجیه عطیه شریفی همسر شهید معظم «احمد عزیزی» و خواهر سه شهید والامقام شهیدان «محمدعلی، علی و قادر شریفی» در شهرستان ثلاث باباجانی، با سفر به این شهرستان مرزی در مراسم گرامی داشت این بانوی ایثارگر شرکت کرد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در ادامه با حضور در منزل جانباز 70 درصد «بهرام خون سیاوشان» از جانبازان منطقه کردنشین اورامانات ضمن دیدار و دلجویی از وی، روز جانباز را به این خانواده ایثارگر تبریک گفت.
حجت الاسلام عسگری در این دیدار اظهار داشت: جانبازان سندهای زنده و پرافتخاری هستند که در دوران دفاع مقدس با شجاعت و رشادت تا پای جان ایستادگی کرده و از میهن اسلامی دفاع کردند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه ادامه داد: شما جانبازان عزیز الگوهای بی‌بدیلی هستید که امروز وظیفه پیام رسانی از قطره قطره خون شهدای همرزمتان بر عهده شما است و به همین خاطر جوانان آینده ساز کشور باید از ایثار شما الگوبرداری کنند.
وی با اشاره به اینکه جانبازان گرانقدر امروز نیز با همان روحیه بسیجی در همه عرصه‌های مختلف اجتماع حضور دارند، آرامش و اقتدار نظام را مرهون زحمات شهدا، جانبازان و ایثارگران دانست و اظهار داشت: جانبازان با از خودگذشتگی که برای کشور داشته‌اند حجت را بر ما تمام کرده‌اند و لذا همه ما باید آنان را در زندگی خود سرمشق و الگو قرار دهیم.
گفتنی است، شهرستان ثلاث در عرصه ایثارگری دارای 137 شهید گلگون کفن، 195 جانباز و آزاده صبور است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 285840