خادمان شهدا در بنیاد برای بهبود زندگی ایثارگران تلاش‌های زیادی کرده‌اند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: ما به عنوان خادمان خانواده شهدا و ایثارگران همیشه و در هرجایی برای بهبود زندگی ایثارگران تلاش کردیم و از همین رو در یک سال گذشته اقدامات زیادی انجام شد.
خادمان شهدا در بنیاد برای بهبود زندگی ایثارگران تلاش‌های زیادی کرده‌اند
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام حسین معصومی در دومین نشست شورای معاونین که در بنیاد استان برگزار شد، گفت: در یک سال گذشته اقدامات زیادی انجام شده است و سعی مجموعه بنیاد همیشه بر این بوده تا بتوانیم موانع و مشکلات موجود را تا حد امکان مرتفع کنیم تا ایثارگران با مشکلات کمتری دست به گریبان باشند. 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی افزود: ما به عنوان خادمان خانواده شهدا و ایثارگران همیشه و در هرجایی برای بهبود زندگی ایثارگران تلاش کردیم و از همین رو در یک سال گذشته اقدامات زیادی انجام شد که می‌توان به برخی موارد مانند امضای تفاهم‌نامه با معاونین و روسای شهرستان‌ها مبنی بر انجام درست و دقیق کارها، سفر به شهرستان‌ها و دیدار با فرمانداران، امامان جمعه، روسای ادارات ذیربط و خانواده شهدا و ایثارگران در هر شهرستان و هماهنگی با سازمان‌ها و نهادها اشاره کرد. 
وی خاطرنشان کرد: دیدار با تولیت آستان قدس و تفاهم با این نهاد، دیدار با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، پیگیری وضعیت درمانی، برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در طول سال 1397 و رشد فعالیت‌ها نسبت به مدت مشابه در سال‌های قبل، بهسازی گلزار شهدا در شهرها و روستاهای استان از دیگر اقدامات صورت گرفته در سال گذشته بود. 
حجت‌الاسلام معصومی اظهار داشت: نگاه ما به آینده روشن است و قدم به قدم پیش می‌رویم تا بتوانیم اقدامات مهم و مفیدی را برای خانواده بزرگ شهدا و ایثارگران انجام دهیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 286034