دیدار چهره به چهره با ایثارگران از نمادهای جامعه اسلامی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۱
مدیر کل بنیاد استان گلستان با اشاره به اهداف انقلاب اسلامی در فراهم کردن فضای ارتباط راحت بین مردم و مسئولین گفت: دیدار چهره به چهره با جامعه ایثارگری از نمادهای جامعه اسلامی و شاخصه مدیریت اسلامی و تأسی از مولای متقیان علی (ع) است.
دیدار چهره به چهره با ایثارگران از نمادهای جامعه اسلامی است
 
به گزارش «ایثار»، اسرافیل وزیری در گفتگو با سایت ایثار استان عنوان کرد: دیدارهای حضوری با ایثارگران سبب می‌شود خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر از نزدیک مسائل خود را بیان کنند.
وی با اشاره به اهداف انقلاب اسلامی در فراهم کردن فضای ارتباط راحت بین مردم و مسئولان گفت: دیدار چهره به چهره با جامعه ایثارگری از نمادهای جامعه اسلامی و شاخصه مدیریت اسلامی و تأسی از مولای متقیان علی (ع) است.
وی افزود: ایثارگران سندهای زنده و پرافتخاری هستند که در دوران دفاع مقدس با شجاعت و رشادت تا پای جان ایستادگی کرده و از میهن اسلامی دفاع کردند.
مدیرکل بنیاد گلستان دیدار باخانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران را در تسریع روند حل برخی مشکلات مؤثر دانست و گفت: شنیدن خواسته‌های خانواده‌ها از وظایف مهم و اساسی مسئولان است که موجب آشنایی بهتر با مشکلات و درخواست‌های آنان و رفع مشکلات این عزیزان خواهد بود.
وزیری ادامه داد: شهدا حق بزرگی برگردن ما دارند و ما وظیفه‌ داریم قدردان شهدا و خانواده‌های آن‌ها باشیم، از این‌ رو پیگیری دغدغه‌های ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا به‌ ویژه ارائه خدمات هرچه مطلوب‌تر به این قشر گرانقدر از اهداف عمده بنیاد است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 286075