نشست شورای حج بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴
نشست شورای حج بنیاد شهید و امور ایثارگران به ریاست معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران روز چهارشنبه 4 اردیبهشت در جلسه شورای حج بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: امسال تأکید زیادی بر لزوم تکمیل پرونده‌های جانبازان متقاضی برای اعزام به حج در کاروان ویژه جانبازان داشتیم و اجرای این مسئله توسط ادارات کل بنیاد در استان‌ها باعث به روز بودن پرونده‌ها و نبودن مشکل و کاستی در پرونده‌ها بود.
مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این جلسه گفت: با توجه به ایجاد بستر نرم‌افزاری برای پیش ثبت‌نام، روند کار تسریع شد. توزیع سهمیه‌ها به‌صورت استانی انجام شده است و در واقع هیچ نوع کار عملیاتی در ستاد صورت نمی‌گیرد و خوشبختانه تا امروز هیچ شکایتی از این فرآیند مطرح نشده است.
سید مستجاد حسینی ادامه داد: کاروان ویژه حج جانبازان در تیرماه امسال اعزام می‌شود و قبل از اعزام مراحل آموزشی برای همراهان جانبازان نیز انجام می‌شود.
در این جلسه بحث و گفت‌وگو درباره موارد خاص برای حضور در کاروان ویژه جانبازان انجام و مقرر شد تعدادی از پرونده‌ها در کمیسیون پزشکی بررسی شوند.
گفتنی است این جلسه با حضور حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد، عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد، مهدی ایزدی معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد، سید مستجاد حسینی مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد، علیرضا امینی مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد، حسن مصلحی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد بنیاد و جمعی از کارشناسان اداره کل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 286701