ملت ایران برای دفاع از انقلاب و کشور پایمردی کردند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۳
استاندار خراسان رضوی گفت: مردم و ملت ایران در چهار دهه گذشته برای دفاع از انقلاب و کشور پایمردی کردند و بدون چشم‌داشت مالی و خالصانه برای دفاع از کشور همه داشته‌های خود را در طبق اخلاص نهادند.
ملت ایران برای دفاع از انقلاب و کشور پایمردی کردند
 
به گزارش «ایثار»، علیرضا رزم حسینی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در سفر به شهرستان درگز و در دیدار با خانواده شهیدان «حسین یعقوبی» و «عباس گندمکار» شهدا گفت: در تداوم مسیر نسلی که برای سربلندی و عزت این ملت به شهادت رسیدند، باید همه بضاعت و توان خود را برای خدمت و پیشرفت ایران اسلامی به میدان آوریم.
استاندار خراسان رضوی افزود: مردم و ملت ما در چهار دهه گذشته برای دفاع از انقلاب و کشور پایمردی کردند و بدون چشم‌داشت مالی و خالصانه برای دفاع از کشور همه داشته‌های خود را در طبق اخلاص نهادند.
وی ادامه داد: شهدا، جانبازان و آزادگان، ایثار و فداکاری کردند و از جان خود گذشتند تا ایران اسلامی، مسیر تعالی و ارتقا را طی کند و امروز داشته‌های ما مرهون این عزیزان است.
شهیدان حسین یعقوبی و عباس گندمکار در یکم خرداد 1343 و 10 شهریور 1357 چشم به جهان گشودند و در 27 مهر 1362 سردشت و دوم مهر 1378 زاهدان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
گفتنی است، شهرستان درگز که 255 کیلومتر با مشهد مقدس فاصله دارد 366 شهید، 750 جانباز و 35 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 286720
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...