​پیام حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی در پی درگذشت همسر و مادر شهیدان «خانعلی زفره»
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۳
نماینده ولی‌فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت «حاجیه‌خانم بی‌بی جان باقری زفره» همسر شهید گرانقدر «حاج محمدعلی خانعلی زفره» و مادر گرامی شهیدان معزز «صالح و کاظم خانعلی زفره» را تسلیت گفت.
​پیام حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی در پی درگذشت همسر و مادر شهیدان «خانعلی زفره»
 
به گزارش «ایثار»، پیام حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون
خانواده محترم شهیدان گرانقدر خانعلی زفره
 
سلامٌ علیکم
مادران و همسران شهدای معزز، میدان‌داران عرصه ایثار، رشادت و آزادگی‌اند. بانوان والا قدری که آینه‌دار ایثار و مناعت طبع شهید گشتند، از مرام متعالی ایشان مشق بزرگی نگاشتند و سعادت باقی را بر تعلقات و عافیت اندیشی دنیای فانی ارجح داشتند. ازاین‌روست که صبر از ساحت ایمان خانواده‌های شهدا حرمت می‌جوید و سخن از وصف بزرگی شکیبایان قاصر می‌ماند.
درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه «حاجیه‌خانم بی‌بی جان باقری زفره» همسر شهید گرانقدر «حاج محمدعلی خانعلی زفره» و مادر گرامی شهیدان معزز «صالح و کاظم خانعلی زفره» را به شما خانواده محترم تسلیت عرض می‌نمایم.
ازمنظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام صبرشان ادای احترام نموده و از درگاه پروردگار متعال علو مرتبه ربانی برای آن مرحومه مغفوره و بردباری برای بازماندگان مسألت دارم. امید آن‌که به فضل الهی و در جوار همسر و فرزندان شهیدشان قرین رحمت ربوبی گردند.
 سید محمد علی شهیدی
انتهای پیام/
                                                                                               
 
کد مطلب: 287083