خانواده های معظم شهدا چشم و چراغ نظام اسلامی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۳
مدیر کل بنیاد هرمزگان بیان کرد: خانواده های معظم شهدا، چشم و چراغ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و ملت ایران هرآنچه در طول انقلاب و پس از انقلاب دارد به برکت خون شهدا بوده است.
خانواده های معظم شهدا چشم و چراغ نظام اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار» محمد رضا پاکدامن در دیدار با جمعی از مادران شهدای شهرستان میناب گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده داری است که عشق ملکوتی و انس با محبوب جاودانه را پدید می آورد.
مدیر کل بنیاد هرمزگان بیان کرد: خانواده های معظم شهدا، چشم و چراغ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و ملت ایران هرآنچه در طول انقلاب و پس از انقلاب دارد به برکت خون هزاران شهیدی بوده که از مادرانی والا تربیت یافته اند و به همین جهت باید قدردان آن باشیم.
پاکدامن تصریح کرد: تفکری در بین عام مردم وجود دارد که در زمان جنگ مردان هستند که در خط مقدم حضور دارند اما این در حالی است که در تاریخ، زنانی به خود دیده است که نقش به سزایی در حفظ دین و مکتب الهی داشته اند.


استقلال و عظمت کشور را مدیون ایثارگران هستیم
پاکدامن همچنین در دیدار با جانبازان 70 درصد «حسین آتش بار» و «محمد نیرومند» در بیمارستان ام لیلا بندرعباس اظهار داشت: قطعاً اگر فداکاری ها و ایثار جانبازان و شهدا و آزادگان سرافراز نبود امروز خبری از استقلال و عظمت ایران اسلامی عزیز نبود.
وی تأکید کرد: نسل جوان ما باید بداند برای حفظ استقلال و ارتقای عظمت این کشور چه فداکاری های بزرگی شده و استقلال و عظمت امروز کشور را مرهون فداکاری ها و ایثار جانبازان شهدا و آزادگان هستیم.
مدیر کل بنیاد هرمزگان با بیان اینکه امروز با توجه به وضعیت کشور های همسایه، آسایش و امنیت در کشور حاکم است افزود: این امنیت را مدیون فداکاری ایثارگران و رهبری امام خمینی (ره) هستیم و باید دینمان را نسبت به آنان ادا کنیم و برای حفظ حرمت خون شهدا باید هم دل شده و با یکدیگر اتحاد داشته باشیم.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 288415
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...