بالاترین نیکی در فرهنگ اسلامی شهادت است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۹
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: شهادت بالاترین نیکی در فرهنگ والای اسلامی است که افتخار آن نصیب هرکسی نمی‌گردد و به حمدالله در ایران اسلامی همیشه این باب باز است و ملت ایران درراه شهدا و در مکتب عاشورایی امام حسین (ع) گام برمی‌دارند.
بالاترین نیکی در فرهنگ اسلامی شهادت است
 
به گزارش «ایثار»، در ادامه دیدارهای «طرح رمضان»، حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه روز گذشته 24 اردیبهشت‌ماه با 17 خانواده ایثارگر شهرستان اسلام‌آباد غرب دیدار کرد.
در این دیدار که سردار عظیمی فرمانده قرارگاه نجف اشرف، حجت‌الاسلام محمد طه مهری امام‌جمعه، مهین زمانی و سنگین‌وزن رئیس و معاون فرهنگی بنیاد اسلام‌آباد غرب و همچنین فرماندهان نظامی و انتظامی این شهرستان حضور داشتند، حجت‌الاسلام عسگری یاد و خاطره تمامی شهدای والامقام به‌ویژه شهدای این دیار را گرامی داشت.
حجت‌الاسلام عسگری با اشاره به یک هزار دیدار از خانواده‌های ایثارگر استان کرمانشاه که در قالب «طرح رمضان» در ماه ضیافت الله صورت می‌پذیرد، این اقدام را گامی مهم در جهت زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و نشر و ترویج هرچه بهتر فرهنگ ایثار و شهادت دانست.
حجت‌الاسلام عسگری افزود: شهدا اسوه‌های بی‌بدیلی هستند که روح جهاد و شهادت در جامعه را زنده کردند و ما وظیفه‌داریم با نشر و ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت در بین مردم روحیه مجاهد پروری را در آحاد جامعه و به‌ویژه جوانان کشور فراهم کرده و رسالت خود را در پای بندی به آرمان‌های شهدای والامقام به انجام رسانیم.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: شهادت بالاترین نیکی در فرهنگ والای اسلامی است که افتخار آن نصیب هرکسی نمی‌گردد و به حمدالله در ایران اسلامی همیشه این باب باز است و ملت ایران در راه شهدا و در مکتب عاشورایی امام حسین (ع) گام برمی‌دارند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: بحمدالله خانواده‌های شهدا و ایثارگران عزیز امروز هم با همان روحیه و با همان نشاط دوران دفاع مقدس در تمامی عرصه‌های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی حضور مستمر و فعال داشته و دفاع از اهداف و آرمان‌های نظام را اولویت اصلی خود می‌دانند.
در پایان این دیدارها از خانواده شهیدان والامقام سعید ناصری، الهی رستمی کیانی، علی شیرمحمدی، داود الکاکی، محمدرضا چراغی، علی پناه ولی پور، سهراب محمدی راد، اردشیر شریفی، بی‌نظیر و مهدی ابراهیمی، حسین رضایی، حیدر کرمی، سید یزدان بخش موسوی، خیدان احمدی، مجید میرزائی، جلال میرزائی و جانبازان معزز عبدالعزیز کریمی و فرج پور اسکندری تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289077
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...