دانش‌آموزان شهید نشانه رسالت تربیتی در راستای فرهنگ ایثار هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰
مدیر کل بنیاد چهارمحال و بختیاری آموزش‌ و پرورش را یک دستگاه فرهنگی که رسالت تربیتی بر دوش دارد دانست و گفت: وجود تعداد 577 دانش‌آموز شهید در استان چهارمحال و بختیاری نشانه بارز رسالت تربیت دانش آموزان در راستای فرهنگ ایثار و شهادت است.
دانش‌آموزان شهید نشانه رسالت تربیتی در راستای فرهنگ ایثار هستند
 
به گزارش «ایثار»، فریبرز نجفی در نخستین نشست ستاد شاهد سال 1398 گفت: فعالیت‌های خوبی از جمله برگزاری برنامه‌های نوروزی با شهیدان، بزرگداشت هفته معلم در گلزار شهدای شهرکرد و سرکشی‌های مختلف از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از طرف آموزش‌وپرورش انجام‌شده که تأثیر مثبت و به سزایی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت داشته است.
وی آموزش‌ و پرورش را یک دستگاه فرهنگی که رسالت تربیتی بر دوش دارد دانست و افزود: وجود تعداد 577 دانش‌آموز شهید در استان چهارمحال و بختیاری نشانه بارز رسالت تربیت دانش آموزان در راستای فرهنگ ایثار و شهادت است.
مدیر کل بنیاد چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ثبت‌نام مدارس شاهد در سال تحصیلی 99-98 از تاریخ یکم خرداد آغاز می‌شود خاطرنشان کرد: ثبت‌نام از طریق سیستم سجا و اطلاع‌رسانی از طریق صداوسیما، نماز جمعه و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان انجام خواهد شد.
گفتنی است تعداد 16 مدرسه شاهد در سطح استان داریم که شامل 10 کلاس ابتدایی، 12 کلاس متوسطه اول و 17 کلاس متوسطه دوم است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289083
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...