معرفی بیش از هزار ایثارگر برای دریافت وام مسکن در مازندران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۳
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد مازندران بیان کرد: هزار و 137 خانواده شاهد و ایثارگر مازندران جهت دریافت وام به بانک‌های عامل معرفی شدند.
معرفی بیش از هزار ایثارگر برای دریافت وام مسکن در مازندران
 
به گزارش «ایثار»، حسین اصغری روز چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه از تخصیص اولیه هزار و 817 فقره وام مسکن برای جامعه ایثارگری استان خبر داد و گفت: تعداد هزار و 137 تن از پدران، مادران، همسران و فرزندان معظم شهدا، جانبازان و آزادگان عزیز مازندران جهت دریافت وام مسکن به بانک های عامل صادرات، ملت، رفاه کارگران، سپه، تجارت، مسکن و ملی معرفی شدند.
وی در خصوص نحوه پرداخت وام مسکن به ایثارگران اظها رداشت: معرفی شدگان به بانک های عامل بر اساس ثبت نام ایثارگر در سامانه سجایا و خروجی اولویت های اول تا هشتم با اولویت پرداخت به ایثارگران گروه اول تا سوم صورت گرفته است.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد مازندران افزود: در راستای تعامل، هماهنگی و تسهیل در روند پرداخت وام به ایثارگران، جلسات حضوری و دو طرفه از سوی مدیر کل بنیاد مازندران با مدیران بانک های عامل استان برگزار شده است.
وی تصریح کرد: در زمینه معرفی و تخصیص سهمیه ابلاغی وام مسکن به ایثارگران، نشست کارگروه مسکن ایثارگران با هماهنگی بنیاد و نمایندگان بانکهای عامل در استانداری تشکیل شد تا خللی در مراحل جذب و پرداخت وام مسکن به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران از سوی بانک ها ایجاد نشود.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد مازندران با اشاره به اینکه پس از معرفی ایثارگران عزیز به بانک های عامل، پیگیری جذب سهمیه های تخصیصی وام مسکن از ابتدا در دستور کار بنیاد بوده است، عنوان کرد: همکاران بنیاد در ستاد استان و بنیادهای تابعه، با جدیت و نظارت کامل، سهمیه های تخصیصی وام مسکن ایثارگران را بصورت روزانه رصد می کنند تا حق ایثارگر تضییع نشود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289086
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...