بنیاد محراب دستگاه‌های اداری است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۳
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با تأکید بر این نکته که بنیاد شهید و امور ایثارگران محراب سایر دستگاه‌های اداری است، خدمتگزاری در بنیاد را فرصتی مغتنم و افتخاری بس بزرگ برای همکاران تلاشگر در این نهاد مقدس عنوان کرد.
بنیاد محراب دستگاه‌های اداری است
 
به گزارش «ایثار»، سومین نشست معاونین و روسای ادارات بنیاد کرمانشاه باهدف بررسی فعالیت و عملکرد بنیاد شهرستان هرسین، در قالب گروه ارزیابی و بازرسی عملکرد بنیاد استان به ریاست حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد استان در محل بنیاد این شهرستان برگزار شد.
حجت‌الاسلام عسگری در این نشست گفت: به‌ یقین کسانی که به کمال انسانی دست پیدا می‌کنند دارای آرامش و سکینه قلب شده و رفتار و کردارشان در چارچوب موازین دینی و اصول انسانی قرار می‌گیرد و لذا همه ما باید بکوشیم در این ماه برکت که نفس کشیدن در آن نیز دارای اجر و ثواب است وظایف خود را به احسن وجه انجام دهیم.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه به ویژگی‌های یک کارمند مطلوب در نهاد مقدس بنیاد اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های مهم کارکنان بنیاد داشتن انگیزه لازم برای خدمتگزاری است که موجب می‌شود این کارمند باروحیه و بانشاط سرکار حاضر شود و باعلاقه در خدمت جامعه ایثارگری باشد.
مسئول بنیاد استان ویژگی دیگر کارمندان بنیاد را داشتن برنامه، نظم در امور و نیز تکریم خانواده‌های ایثارگر دانست و اضافه کرد: هرکسی که در بنیاد خدمت می‌کند اگر از این ویژگی‌ها برخوردار باشد به‌ یقین کارمندی خوب در تراز این نهاد مقدس است.
حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین عسگری در ادامه با تأکید بر این نکته که بنیاد محراب سایر دستگاه‌های اداری است، خدمتگزاری در بنیاد را فرصتی مغتنم و افتخاری بس بزرگ برای همکاران تلاشگر در این نهاد مقدس عنوان کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289129
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...