داخلی صفحه گیلان خبر
 
گزیده وصیت نامه شهدای استان گیلان در مورد عفاف و حجاب
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۰
به گزارش ایثار گیلان،مقام معظم رهبری در خصوص عفاف و حجاب فرمودند: دیدید در وصیّت‌نامه‌های شهدا چقدر درباره‌ی حجاب توصیه شده؛خب،حجاب یک حکم دینی است؛این آرمان شهیدان فراموش نشود.
 
گزیده وصیت نامه شهدای استان گیلان در مورد عفاف و حجاب:
شهید حمیدرضا جمشیدیان:ای خواهران حجاب عفت و پاکدامنی را پیش از هر چه اهمیت بدهید چون حجاب تو مشت محکمی به دهان یزیدیان است.
شهید عنایت خانجانی:خواهرهایم حجاب شما کوبنده تر از خون من است پس حجاب اسلامی خودتان را حفظ کنید.
شهید پرویز درسی: خواهرم حجاب شما مشت محکمی بر دهان ابر قدرتهای جهان است.
شهید عیسی ذکریا پور: مهمترین صفت برای زن حجاب و شرم و حیاست.
شهید علی رضایتی:خواهران عزیز مسئولیت شما امروز در قبال این خون های ریخته شده بسیار عظیم است. شما باید از این خون ها پاسداری کنید. یعنی با حجابتان حافظ خون این عزیزان باشید. شما با بی حجابیتان ثابت می کنید که در خط دشمن هستید. زن مسلمان باید حجاب داشته باشد.
شهید سلمان رستگار: به خواهران خود نصیحت می کنم حجاب را رعایت کنند تا سطح جامعه از فساد جلوگیری کنیم.
شهید جعفر شهسواری پور: حجاب سیاه شما کوبنده تر از خون شهیدان است. حجاب و عفت و پاکدامنی را سرلوحه زندگی خودتان قرار دهید.
شهید غلامحسین ضامن: خواهرم حجابت را رعایت کن که حجاب تو وقار توست، وقار تو افتخار من است.
شهید آیت اله آبدرجگر: ای خواهران عزیزم: حجاب و عفت و پاک دامنی را سر لوحه زندگی خودتان قرار دهید و همیشه فاطمه وار و زینب گونه زندگی و مبارزه کنید. 
شهید حسین ابوالقاسمی: به شما این وصیت را می کنم چه در خانه، چه در مسجد، چه در محل کار و هر کجا که هستید حجاب و رفتار اسلامی را رعایت کنید.
شهیدحسن رضا امدادی: به شما خواهرانم نیز توصیه میکنم که سخت مراقب حجاب اسلامی بوده و در صحنه های مختلف انقلاب حضور فعال داشته باشید.
شهید علی بامدادپسند: شما خواهران حجاب اسلامی را رعایت کنید و به منافقین بفهمانید که حجاب و عفت چگونه است و دیگران از شما سر مشق بگیرند.
شهیدمجید بابایی: تو ای خواهر، حجاب خود را حفظ کن تا دشمنان خدا خوشحال نشوند.
شهید حبیب برنجکار: به خدا قسم همین حجاب تیری بر قلب بی حجابان و تیری بر قلب مخالفان حجاب است و به شما توصیه می کنم حجاب خود را حفظ کنید چون حجاب حکم قرآن است.
شهید اسماعیل پاکزاد: از خواهرانم می خواهم که زینب گونه رفتار کنید و مثل حضرت زینب و زهرا (س) باشید و حجاب را کاملا رعایت کنید.
شهید ابراهیم پورقاسمی: امیدوارم که در تربیت و تعلم و تعلیم موفق باشید امیدوارم که یار و یاور امام بوده و زینب وار پیام رسان شوید حجاب خویش را رعایت نمایید.
شهید حمید ترابی: ای خواهران عزیزم: حجاب عفت و پاکدامنی را سرلوحه زندگی خودتان قرار دهید و همیشه فاطمه وار و زینب گونه زندگی و مبارزه کنید.
شهید رضا ثابت پور: حجاب خود را خوب حفظ کن مبادا دیگران از دیدن شما لذت مادی و شهوانی ببرند.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 289369