ضرورت استفاده از ظرفیت جهاد دانشگاهی برای حل مسئله اشتغال ایثارگران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۹
مدیرکل بنیاد لرستان پس از بازدید و آشنایی با بخش‌های مختلف و اذعان به توانمندی و ظرفیت‌های بالای جهاد دانشگاهی گفت: استفاده از ظرفیت‌های این سازمان می‌تواند مسئله اشتغال ایثارگران را تا حد زیادی برطرف کند.
ضرورت استفاده از ظرفیت جهاد دانشگاهی برای حل مسئله اشتغال ایثارگران
 
به گزارش «ایثار»، سید حسین نازاریان ضمن بازدید از بخش‌های مختلف سازمان جهاد دانشگاهی با سید علی نادر دهقانی رییس ‌این مرکز دیدار و گفتگو کرد.
نازاریان پس از بازدید و آشنایی با بخش‌های مختلف و اذعان به توانمندی و ظرفیت‌های بالای جهاد دانشگاهی، گفت: استفاده از ظرفیت‌های این سازمان می‌تواند مسئله اشتغال ایثارگران را تا حد زیادی برطرف کند.
وی افزود: با توجه به مشکلاتی که نبود اشتغال برای خانواده‌های شاهد و ایثارگر پیش آورده، بنیاد لرستان در پی راه‌های برون‌رفت از این مشکل است و می‌طلبد ضمن فرهنگ‌سازی و معرفی فعالیت‌ها در بخش‌های غیردولتی، با استفاده از ظرفیت‌های موجود استان، راه‌ حلی برای ایجاد شغل در بخش خصوصی پیدا کنیم.
مدیرکل بنیاد لرستان گفت: آمار ایثارگران جویای کار در لرستان به بیش از شش هزار نفر می‌رسد و اشتغال دولتی پاسخگوی این حجم از تقاضا نیست. از طرفی علاقه‌مندی برای ورود به بخش خصوصی در بین متقاضیان دیده نمی‌شود در حالی‌ که بنیاد تسهیلات ارزان‌ قیمت خوبی در اختیار ایثارگران برای کسب‌ و کار قرار می‌دهد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 290016
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...