بنیاد یکی از عزیزترین و مقدس ترین نهادها است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۹
نماینده ولی فقیه در کرمان یکی از عزیزترین و مقدس‌ترین ادارات، نهاد بنیاد شهید و امور ایثارگران است؛ هم به لحاظ مأموریت و هم به این لحاظ که افرادی در این مکان مأموریت حضور دارند که باید به عزیزترین و باارزش‌ترین قشرهای جامعه که خانواده‌های شهدا، آزادگان و جانبازان هستند، خدمت‌رسانی کنند.
بنیاد یکی از عزیزترین و مقدس ترین نهادها است
 
به گزارش «ایثار»، با دعوت بنیاد استان کرمان حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین حسن علیدای سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمان در راستای برنامه‌های فرهنگی چهارگانه ستاد اقامه نماز، عفاف و حجاب، صیانت از حقوق شهروندی و امربه‌معروف و نهی از منکر بنیاد در نمازخانه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان حضور یافت.
علیدادی در خطبه های بین دو نماز اظهار کرد: بدون تردید یکی از عزیزترین و مقدس‌ترین ادارات، نهاد بنیاد شهید و امور ایثارگران است؛ هم به لحاظ مأموریت و هم به این لحاظ که افرادی در این مکان مأموریت حضور دارند که باید به عزیزترین و باارزش‌ترین قشرهای جامعه که خانواده‌های شهدا، آزادگان و جانبازان هستند، خدمت‌رسانی کنند.
وی افزود: قطعاً ثواب کار کردن در بنیاد چندین برابر کار در دیگر ادارات است. کارکنان این سازمان خود از ایثارگران و وابستگان این عزیزان هستند لذا برای بنده حضور در این مکان  افتخار است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 290040