​مسئولان قرچک با خانواده شهید "تاجیک" دیدار کردند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۷
در راستای تکریم خانواده شهدا، مسئولان قرچک با خانواده شهید "تاجیک" دیدار کردند.
​مسئولان قرچک با خانواده شهید "تاجیک" دیدار کردند
 
به گزارش «ایثار»؛ بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک همراه با معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، جانشین سپاه ۱۵ خرداد، رئیس بنیاد شهید و رئیس آموزش و پرورش به مناسبت سوم خرداد روز آزادسازی خرمشهر با خانواده معظم شهید "منصور تاجیک" دیدار کردند.
خطیبی در این دیدار با اشاره به اینکه شهدا به همه جامعه تعلق دارند و مایه افتخار و مباهات ملت شریف ایران هستند اظهار داشت: شهدا در مقام شفاعت هستند و اولین کسانی را که شفاعت می‌کنند خانواده آنهاست. وی ادامه داد: خانواده شهدا باید قدردان جایگاه خود باشند و هیچ گاه به فکر معاوضه آن با برترین‌های دنیا نباشند، عملکرد خانواده شهدا نزد خداوند دارای مزد و پاداش است.
فرماندار قرچک خاطرنشان کرد: از مواردی که در اسلام بسیار بر آن تاکید شده و از اهمیت زیادی برخوردار است و همچنین از شاخص‌های اصلی سبک زندگی اسلامی است، احترام و تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران است.
خطیبی گفت: خانواده شهدا نیز بی شک همان راه پدران، همسران و فرزندان خود را ادامه خواهند داد و برای جامعه الگو و الهام‌بخش خواهند بود.
وی جایگاه خانواده شهدا و به ویژه والدین شهدا را نزد خدا خاص و باعظمت دانست و افزود: شهیدان جان خود را فدا کردند تا امروز کشور ما امنیت و آرامش داشته باشد و باید قدردان خانواده شهدا باشیم.
گفتنی است شهید منصور تاجیک در سال ۱۳۶۱ در جریان عملیات بیت المقدس و آزادسازی فتح خرمشهر به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
کد مطلب: 290385