​رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قدس:
تبیین اهداف عملیات پیروزمندانه خرمشهر باید سرلوحه همه مسئولان قرار گیرد
تاریخ انتشار : شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۱
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قدس با اشاره به رشادت جوانان ایرانی در عملیات آزادسازی خرمشهر گفت: تبیین اهداف عملیات پیروزمندانه بیت‌المقدس و روز آزادسازی خرمشهر باید سرلوحه همه مسئولان قرار گیرد.
 
به گزارش"ایثار"؛ محمدرضا عباسی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قدس در همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت با عنوان "یاد یاران" که
با حضور مسئولان، جانبازان، آزادگان و رزمندگان دفاع مقدس در سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شد ضمن گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر اظهار داشت: شهدا و ايثارگران بيش از ديگر اقشار ملت به ولايت فقيه و نظام جمهوري اسلامي خدمت و جان خود، كه عزيزترين دارايي هر انساني است را بدون منت تقديم انقلاب كرده اند.
وی بیان کرد: خدمت به خانواده هاي شهدا و ايثارگران تنها وظيفه بنياد نيست و همه مسئولان وظيفه دارند به خانواده شهدا و ايثارگران خدمت كنند و در مقابل آنها خاضع باشند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قدس با اشاره به رشادت جوانان ایرانی در عملیات آزادسازی خرمشهر افزود: تبیین اهداف عملیات پیروزمندانه بیت‌المقدس، روز آزادسازی خرمشهر و حضور در نماز جمعه محور فعالیت روز سوم خرداد است که برای این روز برنامه‌ریزی شده است.
عباسی ادامه داد: امروز به فضل همین شهادت و به برکت خون شهدا، ملت ما سربلند و آبرومند است، عزت دارد، شهدا مشعل دار پیروزی و استقلال ملتند و حق بزرگ آنان بر گردن ملت، بسی عظیم است.
وی د پایان با بیان اینکه خدمت به خاندان مکرم شهدا و ایثارگران افتخاری است که نصیب ما شده است و ما باید قدر این موهبت را بدانیم خاطرنشان کرد: خانواده شهدا در راستای حفظ کیان جمهوری اسلامی، فرزندان عزیز خود را به نبرد با دشمنان اسلام فرستادند و در این راه استوار ایستادند.
کد مطلب: 290389