​رئیس بنیاد شهید شهرستان قدس:
میز خدمت در مصلی نماز جمعه شهرقدس بر پاشد
تاریخ انتشار : شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قدس با بیان اینکه نگاه مسئولان به خانواده‌های شهدا و جانبازان باید یک نگاه ویژه باشد گفت: میز خدمت در مصلی نماز جمعه شهرقدس بر پاشد.
 
به گزارش"ایثار"؛ محمدرضا عباسی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قدس در نخستین جلسه میز خدمت در سال ۱۳۹۸ که با حضور کلیه روسای شهرستان قدس در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران افتخاری بزرگ برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
وی بیان کرد: نگاه مسئولان به خانواده‌های شهدا و جانبازان باید یک نگاه ویژه باشد؛ چرا که شهدا با از خود گذشتگی، امنیت و حریت را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند و به دشمنان اجازه ندادند که تمامیت ارضی ایران را تحت سیطره خود قرار دهند. 
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قدس افزود: اقدامات انجام شده و خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قدس مطلوب می‌باشد و بازدید‌های سرزده با هدف ارزیابی نوع خدمات ارائه شده در دستگاه‌های اجرایی و ادارات سطح شهرستان به مردم صورت می‌گیرد تا از نزدیک در جریان اهم اقدامات و خدمات ارائه شده به مردم قرار گیریم.
عباسی خاطرنشان کرد: خانواده های شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن ما دارند و هم مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قدس و هم سایر دستگاه ها با تلاش و هم افزایی در جهت رفع مشکلات جامعه هدف گام برمی دارند.
کد مطلب: 290391