اشتغال و درمان دغدغه های اصلی بنیاد است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰
مدیر کل بنیاد کهگیلویه و بویر احمد اظهار کرد: در حال حاضر موضوع درمان خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به ویژه جانبازان و والدین معزز شهدا و اشتغالزایی برای فرزندان شاهد و ایثارگر، مهمترین دغدغه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان است.
اشتغال و درمان دغدغه های اصلی بنیاد است
 
به گزارش «ايثار»، سيد منصور موسوی به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد ساری خرمشهر به همراه معاون بهداشت و درمان بنیاد، رئیس اداره مددکاری و رئیس بنیاد شهرستان بویراحمد با تعدادی خانواده های شاهد و ايثارگر شهر ياسوج ديدار و گفتگو كرد.
وی در این دیدارها اظهار کرد: در حال حاضر موضوع درمان خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به ویژه جانبازان و والدین معزز شهدا و اشتغالزایی برای فرزندان شاهد و ایثارگر، مهمترین دغدغه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان است.
مدیر کل بنیاد کهگیلویه و بویر احمد بیان داشت: علاوه بر موضوع خدمات رسانی به جامعه هدف بنیاد، این نهاد یک نهاد فرهنگی نیز محسوب می شود که رسالت مهم و اساسی آن ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به ویژه نسل جوان است.
موسوی در ادامه گفت: شهدا نخبگان جامعه بودند، آن ها برای امنیت امروز ما، جان خود را نثار کردند و اکنون وظیفه ما است که جایگاه و منزلت شهدا را حفظ کنیم؛ راه شان را در زندگی ادامه دهیم و پیام شان را به نسل های جوان جامعه منتقل کنیم.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 290545