ضرورت اجرای فعالیت‌های بنیاد همراه با پیوست فرهنگی
تاریخ انتشار : شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۶
مدیر کل بنیاد خراسان رضوی به فعالیت‌های این نهاد در استان اشاره کرد و گفت: در بنیاد همه فعالیت ها باید به صورت منسجم و با پیوست فرهنگی و در راستای خدمت رسانی به حامعه ایثارگری انجام شود.
ضرورت اجرای فعالیت‌های بنیاد همراه با پیوست فرهنگی
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی شنبه چهارم خرداد در نخستین نشست کمیته اطلاع رسانی بنیادخراسان رضوی که در سالن جلسات این نهاد مقدس برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره 54 شهید روابط عمومی استان گفت: روابط عمومی زبان گویا و چشم بینای هر سازمان است که پل ارتباطی بین مسئولان و مخاطبین سازمان و نهاد را ایجاد می کند.
مدیر کل بنیاد خراسان رضوی افزود: روابط عمومی می تواند با عملکرد درست، رقابتی سالم بین زیر مجموعه های سازمان ایجاد کند و نقاط ضعف و قوت مجموعه را بیان کند.
وی به اهمیت اطلاع رسانی اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه رسانه، بخش لاینفک زندگی اجتماعی انسان ها شده است، روابط عمومی باید فعال و پویا باشد. پوشش خبری و انتشار اطلاعات مورد نیاز مخاطبین باید به سرعت و با ابزار های مختلف رسانه ای صورت گیرد.
رئیس کمیته اطلاع رسانی بنیاد خراسان رضوی به فعالیتهای این نهاد در استان اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: در بنیاد همه فعالیت ها باید به صورت منسجم و با پیوست فرهنگی و در راستای خدمت رسانی به حامعه ایثارگری انجام شود.
حجت الاسلام معصومی از اقدامات ارزنده روابط عمومی بنیاد استان تشکر کرد و افزود: تمامی معاونین و روسا باید فعالیت های خود را اعلام کنند، زیرا هدف ما خدمت صادقانه است، و جامعه ایثارگری باید در جریان روند کاری بنیاد قرار بگیرند.
وی در خصوص جدیدترین برنامه بنیاد خراسان رضوی افزود: دور سوم سفرهای شهرستای به زودی آغاز می شود اما این بار، ساز و کار بسیار متفاوتی خواهد داشت زیرا به قول هایی که به جامعه ایثارگری داده ایم باید رسیدگی کنیم، که تا چه حد درخواست های قانونی جامعه هدف انجام شده است و نتایج مصوبات صورت گرفته در نشست شورای هماهنگی امورایثارگران را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
وی با بیان اینکه آخرین اخبار علاوه بر سایت ایثار از طریق رادیو ایثار اطلاع رسانی می شود، تصریح کرد: رادیو ایثار رضوی چکیده ای از اهم خبرهای یک هفته را که در سطح بنیاد شهید و امورایثارگران ستاد استان و شهرستان های خراسان رضوی انجام شده است را  در اختیار جامعه ایثارگری قرار می دهد.
گفتنی است استان خراسان رضوی بیش از 17هزار شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است که از این تعداد، 54 شهید روابط عمومی در خط مقدم جبهه در پست ها خبرنگاری، عکاس، گزارشگری، فیلمبرداری و هماهنگ کننده فعالیت داشته و به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 290546
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور