داخلی صفحه تهران خبر
 
پیام مدیرکل بنیاد تهران به مناسبت روز جهانی قدس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با صدور پیامی به مناسبت روز جهانی قدس، ضمن گرامیداشت این روز بر وحدت مسلمانان و آزادگان جهان در آزادی قدس شریف تاکید کرد.
پیام مدیرکل بنیاد تهران به مناسبت روز جهانی قدس
 
به گزارش «ایثار تهران»، متن پیام حمید علی صمیمی به این شرح است:

اشغال سرزمین فلسطین توسط رژیم صهیونیستی تاریخی از رنج، آوارگی و سرکوب را برای ملتی که سرزمینشان غصب و آزادیشان به زنجیر کشیده شده به ارمغان آورده است. در این سال ها رژیم صهیونیستی در مقابل دیدگان حیرت زده افکار عمومی جهان با حمایت های متحدان غربی و آمریکایی خود برای منفعل ساختن قیام فراگیر مردم فلسطین همه راه ها را به کار برده است. اعلام روز جهانی قدس از سوی حضرت امام خمینی(ره) در سال 1358 شکل تازه ای به مبارزات مردم فلسطین بخشید و آن را به مسئله دنیای اسلام تبدیل کرد به طوری که اکنون مبارزه با رژیم غاصب اسرائیل به مرحله ای رسیده که زمینه ضعف و استیصال آن مهیا شده است.
روز قدس بهانه ای برای اتحاد مسلمانان و تمام آزادی خواهان جهان در دفاع از آرمان های فلسطین مظلوم است و امسال نیز در لبیک به ندای معمار کبیر انقلاب و امام خامنه ای این روز بزرگ را گرامی داشته و به غاصبان و زورگویان یادآور می شویم که همواره در کنار فلسطین مظلوم خواهیم ماند و امید داریم با یاری خداوند و همبستگی بیشتر دولت ها و ملت های آزادی خواه جهان شاهد آزادی قدس شریف باشیم.
حمید علی صمیمی 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ
انتهای پیام/
کد مطلب: 291246