خانواده‌های شهدا سرمایه‌های معنوی انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۸
مدیرکل بنیاد همدان بیان کرد: خانواده‌های شهدا و ایثارگران بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب هستند. تکریم این عزیزان یک ضرورت و یک وظیفه دینی، ارزشی و انسانی برای تمامی آحاد مردم و مسوولان است.
خانواده‌های شهدا سرمایه‌های معنوی انقلاب اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، ناصر عارف با صدور حکمی «شهاب کرمی» را به سمت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسد آباد منصوب کرد.
عارف در مراسم معارفه، ضمن تأکید بر تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب هستند. تکریم این عزیزان یک ضرورت و یک وظیفه دینی، ارزشی و انسانی برای تمامی آحاد مردم و مسوولان است.
مدیرکل بنیاد همدان بیان کرد: ما باید خود را مسوول حراست از دستاورد‌های انقلاب که محصول خون شهیدان این نظام است بدانیم و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

تكریم جامعه ایثارگری از جایگاه رفیع و ارزشمندی برخوردار است
عارف همچنین در دیدار با جمعی از ایثارگران شهرستان اسد آباد اظهار داشت: تاریخ پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آکنده از ایثار و ایثارگرانی است كه با رشادت، فداكاری و از جان گذشتگی زمینه استقلال، آزادی، ترقی و تعالی كشور را فراهم كردند. از همین رو موضوع تكریم جامعه هدف از جایگاه رفیع و ارزشمندی برخوردار است و به همین منظور نباید در این زمینه از هیچ كوششی دریغ كرد.  
وی ضمن تأکید برتکریم و پاسداشت مقام خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران گفت: ارج نهادن به جایگاه شامخ شهدا و پاسداری از خون شهدا نباید برای لحظه‌ای فراموش شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292198
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...