خون پاک شهدا احیاگر حماسه عاشورا در دوران معاصر است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۸
مدیرکل بنیاد کهگیلویه و بویر احمد اظهار کرد: خون پاک و مطهر شهدا احیاگر حماسه عاشورا در دوران معاصر بوده و صبر و استقامت خانواده‌های ایشان موجب ترویج فرهنگ و روحیه شهادت و ایثارگری در جامعه شده است.
خون پاک شهدا احیاگر حماسه عاشورا در دوران معاصر است
 
به گزارش «ایثار»، سید منصور موسوی در دیدار با ایثارگران شهرستان کهگیلویه و گچساران در ارتباط با خدمت‌رسانی به ایثارگران و ضرورت این امر عنوان کرد: در رسیدگی به خواسته‌های جامعه ایثارگری باید نیازهای جامعه هدف اولویت‌بندی شود و واجبات و مستحبات را از هم متمایز کرد و ابتدا واجبات را در اولویت قرار داد.
موسوی اظهار کرد: خون پاک و مطهر شهدا احیاگر حماسه عاشورا در دوران معاصر بوده و صبر و استقامت خانواده‌های ایشان موجب ترویج فرهنگ و روحیه شهادت و ایثارگری در جامعه شده است.
وی تصریح کرد: شهدا از انسان‌های دیگر پیشی گرفتند و به بالاترین درجه رسیدند. هر ملتی که شهید داده باشد، صاحب استقلال و عزت است. هر کس برای ناموس، دین و وطن قلبش می‌تپد باید به مقام والای شهدا ارج نهد.
وی با تاکید براین اينكه تهاجم‌های فرهنگی عليه ايران هم اكنون ماهرانه و سازمان يافته است، افزود: ضعف فرهنگی و كم توجهی به مباحث ارزشی در جامعه موجب هجمه فرهنگی استكبار جهانی عليه انقلاب می‌شود.
موسوی خاطرنشان کرد: ایجاد زمینه‌های اشتغال برای فرزندان شهدا و ایثارگران باید اولویت‌ باشد زیرا ایثارگران برای نظام بسیار هزینه کرده‌اند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292307