دیدار با ایثارگران توفیق الهی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۵
فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران ديدار با خانواده های شهدا را توفيق الهی دانست و ضمن تجلیل از فداکاری و ایثارگری آنها گفت: از دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان، برای خدمت بیشتر به مردم روحیه و انرژی مضاعفی می‌گیریم.
دیدار با ایثارگران توفیق الهی است
 
به گزارش «ایثار»، سرهنگ فریبرز خزایی فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و عیوضی مسوول رسیدگی به امور استانهای مرکز مقاومت بسیج بنیاد روز سه شنبه 21 خرداد 98 در جریان سفر به استان اصفهان که به منظور شرکت در مراسم تودیع و معارفه رییس سابق و جدید بسیج اصفهان صورت گرفت به همراه جمعی از مسوولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با حضور در منزل  شهیدان «علی قوچانی» و «حسن حجاریان» با خانواده این شهدا دیدار و با اهدای لوح تقدیر از این عزیزان تجلیل کردند.
خزایی ديدار با خانواده های شهدا را توفيق الهی دانست و ضمن تجلیل از فداکاری و ایثارگری آنها گفت: از دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان، برای خدمت بیشتر به مردم روحیه و انرژی مضاعفی می گیریم.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: اگر امروز در میان کشور‌های همسایه با وجود جنگ‌ها و ناامنی‌ها، امنیت داریم این را مرهون ایثارگری ها، جانفشانی‌ها و خون‌های پاک شهدایی است که شجاعانه به میدان نبرد رفتند و مردانه جنگیدند.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان گفت: به دعای خیر والدین شهدا محتاج هستیم و این دعا را عامل برکت زندگی و کار خود می دانیم.
گفتنی است، شهید علی قوچانی اول تیر ماه سال 1342 دیده به جهان گشود و 24 بهمن سال 64 در عملیات والفجر 8 منطقه عملیاتی فاو به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
شهید حسن حجاریان نیز دوم شهریور ماه سال 1342 دیده به جهان گشود و سرانجام دوم اسفند سال 60 در منطقه عملياتی چزابه به درجه رفیع شهادت رسید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292463