تکریم ایثارگران باید جزو برنامه‌های مدیران خراسان رضوی باشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۶
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با بیان اینکه تکریم جامعه ایثارگران باید جزو برنامه‌های سفر مدیران کل استان به شهرستان‌ها باشد، ادامه داد: حضور مدیران کل در شهرستان‌ها فرصت بسیار مناسب برای بررسی مشکلات خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان و اجرای طرح سپاس و تکریم ایثارگران است.
تکریم ایثارگران باید جزو برنامه‌های مدیران خراسان رضوی باشد
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی چهارشنبه 22 خرداد در نخستین نشست شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی که در سالن شهید هاشمی نژاد برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: مرحله سوم سفرهای شهرستانی از هفته آینده با حضور مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران و معاونان بنیاد این استان برگزار می‌شود تا مصوبات دور دوم سفر بررسی و پیگیری شود.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی افزود: فرمانداران، امامان جمعه، روسای بنیاد شهرستان‌ها و سایر اعضای شورای هماهنگی امور ایثارگران قول‌هایی در راستای رفع مشکلات ایثارگران داده‌اند، که باید بررسی کنیم تا چه اندازه این مصوبات عملیاتی شده است.
حجت الاسلام معصومی با بیان اینکه تکریم جامعه ایثارگران باید جزو برنامه‌های سفر مدیران کل استان به شهرستان‌ها باشد، ادامه داد: حضور مدیران کل در شهرستان‌ها فرصت بسیار مناسب برای بررسی مشکلات خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان و اجرای طرح سپاس و تکریم ایثارگران است.
وی به برنامه معین اقتصادی استانداری اشاره کرد و گفت: برنامه اقتصادی معین استانداری خراسان رضوی قرار است با اولویت جذب فرزندان شهدا انجام شود، تلاش روسای بنیاد در برگزاری نشست‌های شورای هماهنگی امور ایثارگران می‌تواند سکویی برای ایجاد اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران باشد.
وی در همین راستا خاطرنشان ساخت: معاونان و روسای بنیاد شهرستان‌های خراسان رضوی طرح‌های پیشنهادی خود را در یک برنامه مدون اعلام و طی تفاهم نامه‌ای به بنیاد استان اعلام کردند.
وی با بیان اینکه تفاهم‌نامه، عملکرد معاونان اداره کل و روسای بنیاد شهرستان‌های خراسان رضوی را نشان می دهد، افزود: این طرح با استقبال بنیاد مرکز قرار گرفت و مقرر شد این طرح، بین روسا و کارمندان نیز اجرا شود و آیین‌ نامه آن برای شهرستانها ارسال شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: بخشی از طرح‌های موفق بنیاد خراسان رضوی در سطح کشوری و استانی در حال اجرا است که می‌تواند الگویی برای سایر مدیران باشد.
وی در پایان خاطرنشان ساخت: نظارت عملکرد روسای بنیاد شهرستان‌های خراسان رضوی بسیار دقیق و با نظارت‌هایی از کانالهای مختلف انجام می‌شود، تا مانع پیشگیری از کم کاری‌ها شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292465
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...