خدمت مسوولان به ایثارگران باید عاشقانه و خاضعانه باشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۷
مدیرکل بنیاد مازندران گفت: خدمت ما به ایثارگران باید عاشقانه، خاضعانه و همراه با سپاسگزاری باشد. نگاه ما به قشر مکرم شهدا و ایثارگر، باید به منظور حل مسائل و مشکلات و پیگیری درخواست‌ها و رفع دغدغه‌های آنان باشد.
خدمت مسوولان به ایثارگران باید عاشقانه و خاضعانه باشد
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی روز چهارشنبه 22 خرداد ماه پس از ملاقات عمومی با جامعه ایثارگری شهرستان تنکابن طی گفتگویی با بیان اینکه ایثارگران مدافع ارزش‌های نظام هستند، گفت: خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان درجهت حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی، همچنان استوار و ثابت قدم ماندند و همواره وفاداری و عشق خود را به مردم و میهن اسلامی در تمام عرصه‌ها به منصه ظهور رساندند.
وی با اشاره به اینکه ما مدیون ایثار و صبر و تحمل این اسطوره ها و اسوه های بی بدیل تاریخ هستیم، اظهار داشت: این عزیزان تمام هستی خود را تقدیم نظام و انقلاب کردند تا کشور ما در مقابل هجمه های دشمنان در امنیت و آرامش قرار بگیرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: امروز خدمت ما به ایثارگران باید عاشقانه، خاضعانه و همراه با سپاسگزاری باشد. نگاه ما به قشر مکرم شهدا و ایثارگر، باید به منظور حل مسائل و مشکلات و پیگیری درخواست ها و رفع دغدغه های آنان باشد.
وی پاسخگویی هدفمند به جامعه ایثارگری را لازمه خدمت رسانی دانست و گفت: امروز همه مسوولان و مدیران دستگاهها، خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را جزو وظائف ذاتی خود می دانند.
گفتنی است استاندار مازندران به اتفاق مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیران دستگاههای اجرایی استان صبح امروز با حضور در گلزار شهدای شهرستان تنکابن، با مقام شامخ و آرمان های والای آلاله های خونین بال تجدید پیمان کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292476