مدیران بنیاد با تعامل با مسوولان حل مشکلات ایثارگران را تسریع کنند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۵
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با بیان اینکه تعامل و ارتباط با مسوولان راهی سریع برای پیگیری مشکلات ایثارگران است، خاطرنشان ساخت: یک مدیر باید رویکرد خوش‌بینانه در ارتباط مستمر و منظم با مسوولان اجرایی رفع مشکلات ایثارگران را تسریع كند.
مدیران بنیاد با تعامل با مسوولان حل مشکلات ایثارگران را تسریع کنند
 
به گزارش «ایثار»، نخستین نشست شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در دو روز متوالی چهارشنبه و پنجشنبه 22 و 23 خرداد با هدف بررسی دستورالعمل های بنیاد خراسان رضوی در سال 98 و با گرامیداشت یاد امام راحل و 889 شهید خردادماه استان در سالن شهید هاشمی نژاد این نهاد مقدس برگزار شد.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی در حاشیه این نشست گفت: ایمان، توکل به خداوند، انگیزه بالا، صداقت، مهارت، تسلط به قوانین جامعه ایثارگری، قدرت ریسک پذیری، انعطاف پذیری همراه با قاطعیت مهمترین شاخص‌های یک مدیر توانمند است که باید داشته باشد.
حجت الاسلام حسین معصومی افزود: هرچه نظارت بر علمکرد و فعالیت ها بیشتر باشد، تخلفات کاهش پیدا می کند و ما بیشتر به دنبال پیشگیری و شفاف سازی هستیم.
وی با بیان اینکه تعامل و ارتباط با مسوولان راهی سریع برای پیگیری مشکلات ایثارگران است، خاطرنشان ساخت: یک مدیر باید رویکرد خوش‌بینانه در ارتباط با مردم به ویژه با ایثارگران و فعالیت ها داشته باشد تا بتواند در سایه صداقت و اخلاص در عمل، اعتماد ایثارگران را جلب کند و در ارتباط مستمر و منظم با مسوولان رفع مشکلات ایثارگران را تسریع كند.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با بیان اینکه باید در اوج بحران آرامش داشت، افزود: اگر اعتبارات و نیروی متخصص باشد و کار انجام شود چندان مهم نیست، اهمیت به این است که در اوج بحران بتوانید مدیریت و مشکل را رفع کنید.
وی با بیان اینکه مدیر باید زمانبندی و تدبیر برای انجام فعالیت‌ها داشته باشد و توانمندی نیروهای خود را در نظر بگیرد، خاطرنشان ساخت: برخی از مشکلات ایثارگران هیچ ارتباطی به مسائل مالی ندارد و فقط به پیگیری نیاز دارد که روسا باید تمام تلاش خود را در این جهت به کار گیرند.
حجت الاسلام معصومی افزود: روسای بنیاد شهرستان‌های خراسان رضوی با توجه به توانمندی‌های کارکنان، فعالیت‌های یک ساله خود را در قالب یک برنامه مدون به بنیاد اعلام و طی یک تفاهم نامه، خود را ملزم به انجام برنامه‌ها کردند.
وی مهمترین برنامه روسای بنیاد را، طرح مشکلات جامعه ایثارگری در جلسات شورای هماهنگی امور ایثارگران و رفع آنان عنوان کرد و گفت: فعالیت های حوزه بهداشت و درمان با سرفصل های برگزاری پایش سلامت، ارائه خدمات و تجهیزات درمانی، حوزه تعاون با سرفصل های اجرای طرح سپاس، شناسایی فرصت های شغلی، جذب وام مسکن و اشتغال و حوزه فرهنگی نیز با سرفصل های برگزاری یادواره و یادبود شهدا، نشست های ستاد شاهد، تعویض و نصب تمثال شهدا است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292737
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...