آیین تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۶
آیین تکریم و معارفه ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان با حضور مهدی ایزدی معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
آیین تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، مهدی ایزدی روز یکشنبه 26 خردادماه در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران، شهیدان و ایثارگران را چراغ‌های روشن و راهنمای جامعه دانست و گفت: ایثارگران عصاره‌ پاکی ملت ایران هستند.
وی با تأکید بر اینکه خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان البرز دارای ویژگی‌های خاص هستند تصریح کرد: حال کسی که دوران خدمت خود را باعزت و آبرو خصوصاً در حال خدمت به بهترین خلق خدا سپری کرده باشد غبطه برانگیز است.
معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه با تشکر از زحمات ارزشمند ابراهیم طاهرنژاد در طول سال‌ها خدمت به ایثارگران خاطرنشان ساخت: کار کردن در بنیاد در عین سختی بسیار شیرین و ارزشمند و توفیقی از جانب خداوند متعال است، هرکدام از مشکلات ایثارگران برای کسی که دغدغه داشته باشد و ایثارگران را جزوی از خانواده خود بداند مهم است این یعنی خانواده‌های شهدا و ایثارگران ارزش‌های اصلی جامعه هستند.
وی افزود: آقای طاهرنژاد جزو مدیرانی بود که در طول سال‌ها خدمت خود در بنیاد خوش درخشید، مدیری منعطف و بااخلاق که همواره همراه ایثارگران بود.
ایزدی در بخش دیگری از صحبت های خود با تأکید بر اینکه زیرساخت‌های خوبی برای خدمت به ایثارگران در استان البرز وجود دارد تأکید کرد: استان البرز به فرموده‌ مقام معظم رهبری ایران کوچک است که خدمت در این استان ویژگی خاص خود را دارد، آقای رستمیان نیز خود از خادمین همین جامعه بوده که از نوجوانی در عرصه‌های گوناگون با حضور در جبهه‌های مختلف پای انقلاب ایستاده است.
معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان با آرزوی موفقیت برای سلیمان رستمیان مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: همه خادمان شهدا باید دست‌به‌دست یکدیگر برای حل مشکلات جامعه‌ ایثارگری کمک کنند.
ابراهیم طاهرنژاد نیز در این مراسم با آرزوی توفیق برای همه خدمتگزاران نظام به خصوص خادمان شهدا ایثارگران را مقربان درگاه الهی دانست و گفت: خدا را شاکریم که توفیق خدمت در بنیاد را پیدا کردیم در این مدت تلاش شد تا هرچه در توان داریم برای صیانت از ارزش‌ها و حفاظت از نعمت‌هایی که خدا به ما عطا کرده است به منصه ظهور برسانیم.
وی افزود: ایثارگران و یادگاران شهدا نور خدا بر روی زمین هستند و ما تلاش کردیم تا فرهنگ به‌جامانده از شهدا و ایثارگران در جامعه ترویج، تثبیت و تحفیظ شود.
مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه با اشاره به اینکه خدمت در بنیاد توفیق است تصریح کرد: ما در طول سال‌ها خدمت به ایثارگران درس اخلاص، گذشت، جوانمردی و مقاومت فراگرفتیم امروز هم مقاوم‌ترین انسان‌ها همین خانواده‌های شهدا هستند علی‌الخصوص در شرایط امروز که کشور در جنگ اقتصادی و فرهنگی قرار دارد.
سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز نیز با تشکر از زحمات آقای طاهرنژاد گفت: تلاش همه عزیزانی که در کسوت خدمت به بهترین خلق خدا با نیت خالص و صادقانه کار می‌کنند دارای ارزش دوچندان است.
وی افزود: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا توفیقی ارزشمند است که برای همه کارگزاران نظام محقق نخواهد شد و ما امروز باید قدر این فرصت را بدانیم.
در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیری از سوی حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از زحمات ابراهیم طاهرنژاد که به افتخار بازنشستگی نائل شده است، تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است این مراسم با حضور حسن مصلحی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران، جمعی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، مسئولین و خادمان شهدا در محل سالن جلسات قطار شهری کرج برگزار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292960
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...