افتخار خادمان شهدا، خدمت خالصانه به بهترین‌ بندگان خدا است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۰
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: خدمت صادقانه توأم با آموزه‌های دینی موجب سلامت اداری در این نهاد مقدس شده و افتخار خادمان شهدا، خدمت خالصانه به بهترین‌ بندگان خدا است.
افتخار خادمان شهدا، خدمت خالصانه به بهترین‌ بندگان خدا است
 
به گزارش «ایثار»، چهارمین نشست شورای معاونان بنیاد استان کرمانشاه به ریاست حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه روز یکشنبه 26 خردادماه در سالن جلسات ساختمان ستاد استان برگزار شد.
حجت‌الاسلام عسگری با قدردانی از زحمات همکاران به‌ویژه تلاش‌هایی که در طول ماه مبارک رمضان صورت پذیرفت، دیدار با یک هزار خانواده شاهد و ایثارگر با عنوان «طرح رمضان» را یکی از این اقدامات بسیار خوب و مؤثر بنیاد در ماه ضیافت الله برشمرد.
حجت‌ الاسلام عسگری افزود: انجام چنین طرح‌هایی با تعامل و مشارکت دیگر دستگاه‌های اداری می‌تواند گام مهمی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که رسالت اصلی بنیاد است باشد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در بخش دیگری از سخنان خود به تدوین برنامه‌های مناسب در خدمت به جامعه ایثارگری در سال رونق اقتصادی اشاره‌ کرد و افزود: بهره‌گیری از افراد توانمند و وظیفه‌شناس در این نهاد مقدس به‌ خوبی می‌تواند برنامه‌های مطلوب و متناسب با امکانات و شرایط روز را برای بنیاد فراهم کرده و این امر منتج به کارآمدی هر چه بیشتر بنیاد خواهد شد.
وی در ادامه با تأکید بر تلاش مستمر همکاران در خدمت به ایثارگران خاطرنشان کرد: خدمت صادقانه توأم با آموزه‌های دینی موجب سلامت اداری در این نهاد مقدس شده و افتخار خادمان شهدا، خدمت خالصانه به بهترین‌ بندگان خدا است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 293066
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...