خانواده‌های ایثارگران طلایه‌داران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۳
مدیرکل بنیاد تهران بزرگ خانواده های شهدا و ایثارگران را طلایه داران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دانست و گفت: اکنون حفظ ارزش‌ها و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه یک اولویت است.
خانواده‌های ایثارگران طلایه‌داران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند
 
به گزارش «ایثار»، نادر نصیری عصر روز شنبه در دیدار با خانواده‌ شهیدان «بهمن و بهرام کریمی» از صبر و استقامت خانواده‌های معظم شهدا تجلیل كرد و اظهار داشت: از خودگذشتگی و فداكاری‌های شهیدان در راه دفاع از میهن و اسلام باعث عزت، افتخار و سربلندی ایران اسلامی است و امروز همه باید قدردان از خود گذشتگی‌های شهدا و صبر و ایثار خانواده‌های آنان باشیم.
وی ضمن آرزوی سلامتی برای مادر شهیدان کریمی افزود: هدف از دیدار با خانواده شهدا  تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا و ارج نهادن به مقام و منزلت آنان است.
وی همچنین در دیدار با خانواده شهیدان «علی یزدانیان» و «عبداله طاهری دادگر»، گفت: عزت و افتخار کنونی جامعه اسلامی ما مدیون و مرهون خون شهدا و ایثارگران است و دیدار با خانواده شهدا باعث تجدید روحیه و خدمت بیشتر به نظام و انقلاب می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ خانواده‌های شهدا و ایثارگران را طلایه‌داران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دانست و گفت: اکنون حفظ ارزش‌ها و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه یک اولویت است و سیره شهدا به عنوان الگوهای بسیار ارزشمند و تأثیرگذار باید در میان اقشار مختلف به ویژه جوانان گسترش یابد.
شهیدان بهرام و بهمن کریمی به ترتیب در 11 اردیبهشت و 12 اسفندماه سال 1365 به شهادت رسیدند. شهید علی یزادانیان نیز در 17 تیرماه 1365 و شهید عبداله طاهری دادگر در 19 فروردین 1365 به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 293067