ضرورت تولید آثار فاخر فرهنگی، هنری در حوزه ایثار و شهادت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۹
مدیرکل بنیاد خوزستان بیان کرد: از هنرمندان استان انتظار داریم که آثار هنری و فرهنگی فاخری را در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تولید کنند. بنیاد برای همکاری های دوجانبه در خصوص ارائه اسناد، خاطرات، زندگی نامه و وصایای شهیدان حمایت لازم را به عمل می آورد.
ضرورت تولید آثار فاخر فرهنگی، هنری در حوزه ایثار و شهادت
 
به گزارش «ایثار»، عبدالرضا فرجیان روز یک شنبه 26 خرداد در گفتگو با سایت ایثار استان اظهار کرد: تولید آثار فاخر و ارزشی از شهیدان انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان حرم توسط نویسندگان و مولفان مطرح و صاحب نظر با استفاده از توانمندی و ظرفیت بالای آثار و اسناد فرهنگی شهدا و ایثارگران نگاه ویژه‌ای را می‌طلبد.
وی بیان کرد: از هنرمندان استان انتظار داریم که آثار هنری و فرهنگی فاخری را در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تولید کنند. بنیاد برای همکاری‌های دوجانبه در خصوص ارائه اسناد، خاطرات، زندگی‌نامه و وصایای شهیدان و در جهت تولید و انتشار آثار فاخر و تولیدات ارزشی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت حمایت لازم را به عمل می‌آورد.
مدیرکل بنیاد خوزستان استفاده از آثار در اختیار بنیاد شهید و امور ایثارگران را فرصتی ارزشمند دانست و اظهار امیدواری کرد موضوع همکاری‌های دوجانبه پیگیری و به نتیجه مطلوب برسد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 293070
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...