بیمه تکمیلی دی 167 هزار ایثارگر خراسان رضوی را تحت پوشش دارد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: 167 هزار نفر از جامعه ایثارگری این استان تحت پوشش بیمه تکمیلی دی هستند و ارائه خدمات درمانی به آنان باید همراه با تکریم و در شان این عزیزان باشد،
بیمه تکمیلی دی 167 هزار ایثارگر خراسان رضوی را تحت پوشش دارد
 
به گزارش «ایثار»، محمد جواد غلامپور در نخستین نشست شورای اداری بنیاد خراسان رضوی که در سالن شهید هاشمی نژاد بنیاد استان برگزار شد، گفت: عمده خدمات درمان ایثارگران در قالب تعهدات بیمه های پایه و تکمیلی تعریف شده است و چنانچه مسوولان این حوزه تسریع و تسهیل همراه با تکریم ایثارگران را مدنظر قرار داده و نظارت لازم را داشته باشند قطعا رضایتمندی ایثارگران در این حوزه ارتقا می یابد.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی ادامه داد: طی قرداد با مدیرعامل بیمه دی در استان خراسان رضوی مقرر شده شهرستان هایی که بالای 5 هزار ایثارگر تحت پوشش دارند دفتر نمایندگی بیمه دی در این شهرستانها مستقر شود.
وی ادامه داد: برخی از جامعه ایثارگری برای پیگیری اسناد هزینه درمانی به مشهد مراجعه می کنند، که مشکلات ایثارگران را مضاعف کرده است، اگر نمایندگی ها طبق قرارداد ایجاد شود، علاوه بر خدمت و تسهیل، رفع مشکلات ایثارگران، مانع سفر به مشهد می شود.
غلامپور اضافه کرد: اگر در کارشناسی و پرداخت خسارت مراکز طرف قرار داد و بیمه شدگان، برابر مفاد قرارداد انجام شود بخش اعظم نارضایتی های جامعه ایثارگران کاهش می یابد.
وی با بیان اینکه افزایش سطح قرارداد و تسریع در پرداخت هزینه های مراکز توانبخشی جانبازان باید در اولویت قرار گیرد افزود: مکانیزم پاسخگویی به بیمه شدگان در رابطه با کسورات اعمالی و نواقص اسناد باید تعریف و در صورت تقاضای بیمه شده با شفافیت و مستند پاسخ ارائه شود. 
معاون بهداشت و درمان بنیاد خراسان رضوی با بیان اینکه 167 هزار نفر از جامعه ایثارگری این استان تحت پوشش بیمه تکمیلی دی هستند و ارائه خدمات درمانی به آنان باید همراه با تکریم و در شان این عزیزان باشد، افزود: برای تسهیل و سرعت بخشی در رفع مشکلات ایثارگران، بیمه دی قبل از تصمیم گیری، ابلاغ دستورالعمل ها به مراکز طرف قرارداد با معاونت بهداشت و درمان بنیاد خراسان رضوی هماهنگی لازم را انجام دهد.
وی با بیان اینکه ارائه خدمات درمانی باید تسهیل کننده مشکلات ایثارگران و با تکریم باشد تا رضایت خانواده شهدا و ایثارگران که نهایت فداکاری را انجام داده اند، صورت گیرد، افزود: برابر اعلام بیمه دی پرداخت هزینه های درمانی ایثارگران در سال 97 به صورت کامل پرداخت شده است و با پیگیری های مستمر امیداوریم پرداخت ها منظم  و سریع تر انجام شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 293107
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...