فعالیت‌های موسسه ایثار باید با فرهنگ ایثار و شهادت سنخیت داشته باشد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹
مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار گفت: ما در موسسه وظیفه‌ داریم، خدماتی درخور شان خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر ارائه کنیم. برنامه‌ها و فعالیت‌های موسسه فرهنگی، ورزشی و توان بخشی ایثار باید با فرهنگ ایثار و شهادت سنخیت داشته باشد.
فعالیت‌های موسسه ایثار باید با فرهنگ ایثار و شهادت سنخیت داشته باشد
 
به گزارش «ایثار»، محمدرضا پور حاج رضایی مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار در دیدار با مرتضی انصاریفر مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: ما در موسسه وظیفه‌ داریم، خدماتی درخور شان خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر ارائه کنیم برنامه‌ها و فعالیت‌های موسسه فرهنگی، ورزشی و توان بخشی ایثار باید با فرهنگ ایثار و شهادت سنخیت داشته باشد.
مرتضی انصاری فر نیز در این نشست گفت: مهم‌ترین دستاورد فرهنگی کشور، فرهنگ ایثار و شهادت است که باید در این زمینه سرمایه‌گذاری شود و به‌ طور کلی ارائه خدمات به ایثارگران هزینه نیست بلکه سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.
وی ادامه داد: مسوولان باید با تمام توان در راستای خدمت‌گزاری به جامعه شاهد و ایثارگر فعالیت کنند و امکانات و زیرساخت ها برای ارائه خدمت هر چه‌بهتر به این قشر عزیز را مهیا کنند.
وی تاکید کرد: مجتمع ایثار استان مرکزی فضای خوبی دارد و در استان مرکزی بی‌نظیر است و می‌تواند خدمات خوبی را به ایثارگران و آحاد مردم ارایه دهد.
وی تاکید کرد: افتتاح و راه اندازی این پروژه نه تنها می تواند نیازهای ورزشی و توانبخشی جانبازان معظم را برطرف کند بلکه کمک شایانی در بالا بردن سرانه ورزشی منطقه تحت پوشش خواهد داشت.
مدیرکل بنیاد مرکزی تصریح کرد: دنبال درآمدزایی نیستیم و هدف اصلی که خدمت رسانی به ایثارگران است را با جدیت دنبال و هر کاری در این راستا بتوانیم انجام می دهیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 293251
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...