ضرورت تعامل با دستگاه‌های اداری به‌ منظور خدمت‌رسانی بهتر به ایثارگران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با قدردانی از تلاش‌های همکاران بنیاد، تعامل با دستگاه‌های اداری به‌ منظور خدمت‌رسانی بهتر به ایثارگران را از مهم‌ترین برنامه‌های بنیاد و در راستای وظایف این نهاد مقدس عنوان کرد.
ضرورت تعامل با دستگاه‌های اداری به‌ منظور خدمت‌رسانی بهتر به ایثارگران
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین هادی عسگری روز سه‌شنبه 28 خردادماه در یک بازدید سرزده با سفر به شهرستان گیلان غرب ضمن حضور در مجموعه اداری بنیاد این شهرستان، فعالیت‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.
در این بازدید حجت‌الاسلام عسگری با قدردانی از تلاش‌های همکاران بنیاد، تعامل با دستگاه‌های اداری به‌ منظور خدمت‌رسانی بهتر به ایثارگران را از مهم‌ترین برنامه‌های بنیاد و در راستای وظایف این نهاد مقدس عنوان کرد.
حجت‌الاسلام عسگری افزود: نباید چراغ بنیاد در خانواده‌های ایثارگر خاموش باشد و یکی از راه‌کارهای مهم در این زمینه برگزاری یادواره‌های خانوادگی در بین خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر است که این امر باید در سیاست‌ها و برنامه‌های تبلیغی بنیاد مورد توجه قرار گیرد.
گیلان غرب دومین شهر مقاوم کشور در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس تعداد 750 شهید والامقام را تقدیم آرمان‌های بلند نظام اسلامی کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 293371