روحیه ایثار و شهادت موجب زنده و پویا شدن جامعه است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۲
مدیرکل بنیاد مرکزی با بیان اینکه روحیه ایثار و شهادت موجب زنده و پویا شدن جامعه است، گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران موجب تقویت روحیه خدمت رسانی در مسوولان نظام و خادمان به ایثارگران است.
روحیه ایثار و شهادت موجب زنده و پویا شدن جامعه است
 
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاریفر با حضور در شهرستان خنداب با خانواده شهید «غلامعلی زمانی» و جانباز «حمیدرضا میرزایی» دیدار و گفتگو کرد.
مرتضی انصاری‌فر در این دیدار خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را پیروان راستین اهل بیت(ع) دانست و گفت: شهدا و ایثارگران با تاسی به اهل بیت (ع) برای مقابله با باطل جهاد کردند و صبر و بردباری خانواده‌های آنان ادامه دهنده خط سرخ حسینی است.
انصاری‌فر افزود: نهادینه شدن فرهنگ شهادت طلبی و ایثار که آن را از واقعه عاشورا آموخته‌ایم موجب تقدیم هزاران شهید، آزاده، جانباز و ایثارگر در دوران دفاع مقدس شد که به برکت این خون‌های مطهر کشور ما در اوج امنیت و اقتدار قرار دارد.
وی با بیان اینکه روحیه ایثار و شهادت موجب زنده و پویا شدن جامعه است، گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران موجب تقویت روحیه خدمت رسانی در مسوولان نظام و خادمان به ایثارگران است.
شهید جاوید الاثر غلامعلی زمانی در سال 48 در شهرستان خنداب متولد و در سال 67 در جزیره مجنون به شهادت رسید.
جانباز 35 درصد حمید رضا میرزایی در سال 64 به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام شد و در سال 69 در منطقه شلمچه مجروح و جانباز شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 293410