داخلی صفحه البرز خبر
 
پدران و مادران در بخش تربیت فرزندان باید از سبک زندگی شهدا استفاده کنند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۲
خواهر شهید ابراهیم هادی در مراسم اختتامیه مسابقه «سلام بر ابراهیم» تأکید کرد: پدران و مادران در بخش تربیت فرزندان باید از سبک زندگی شهدا استفاده کنند.
پدران و مادران در بخش تربیت فرزندان باید از سبک زندگی شهدا استفاده کنند
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز خواهر شهید ابراهیم هادی در مراسم اختتامیه مسابقه کتاب‌خوانی «سلام بر ابراهیم‌ هادی» و یادبود علمدار کمیل شهید ابراهیم‌ هادی که با حضور مسؤولین آموزش‌وپرورش، فرهنگیان استان البرز و خانواده‌های شهدا در کانون فرهنگی تربیتی رشد کرج برگزارشده بود گفت: امروز وظیفه ما رساندن درس‌ها به نسل‌هاست؛ پدران و مادران در بخش تربیت فرزندان باید از سبک زندگی شهدا استفاده کنند؛ ما‌ پیمان بستیم و تا آخر راه با شهدا می‌مانیم تا الگوهای برجای‌مانده از آن‌ها را به نسل‌های آینده برسانیم.
خواهر شهید هادی اظهار کرد: امروزه امربه‌معروف و نهی از منکر همان‌گونه که شهدا از ما خواستند، باید به نحو احسن در جامعه انجام شود زیرا این امر برای شهدا در حد شعار نبود و کار اجرایی انجام دادند؛ بیایید با رفاقت امربه‌معروف و نهی از منکر را انجام‌ دهیم.
به گفته وی، شهید هادی در آخرین‌ خداحافظی خود گفت: تاآخرین‌نفس تلاش می‌کنم برای خدا و درراه مقاومت، ایثار و شهادت گام بردارم تا امضای ارباب پای کارنامه عمل من بخورد اما چون هیچ‌وقت دین خود را به مردم ادا نکرده‌ام، دوست ندارم قطعه‌ای از بدنم برگردد.
خواهر شهید هادی با تأکید بر کلام مقام معظم رهبری مبنی بر بیداری مردم گفت: ایشان بر بصیرت مردم تأکیددارند پس آن‌هایی که خوب هستند بیدار شوند و بهترین الگوها را برای خود انتخاب کنند که امروز شهدای مدافع حرم بهترین الگوی نسل جوان هستند.
وی در پایان یادآور شد: شهدای مدافع حرم نشان دادند هنوز ما زنده‌ایم و در مسیر شهدا حرکت می‌کنیم و این الگوها را به نسل آینده نشان می‌دهیم؛ کسانی که از این غافله جامانده‌اند از این الگوها درس بگیرند و خود را به این کاروان برسانند.
در پایان این مراسم از کتاب خاطرات شهید مدافع حرم حمید مرادی سیاهکالی به نام «یادت باشد» به‌عنوان کتاب دوم‌ مسابقه کتاب‌خوانی ویژه دانش آموزان رونمایی شد و برگزیدگان‌ مسابقه «سلام بر ابراهیم» معرفی شدند و با اهدای جوایز از آن‌ها تقدیر به عمل آمد.
 
کد خبر 98/145
انتهای پیام/
کد مطلب: 293736