انتخابات کمیسیون اقتصاد مقاومتی تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۸
انتخابات کمیسیون اقتصاد مقاومتی تشکل‌های شاهد و ایثارگر با حضور مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و تعدادی از دبیران کل تشکل‌های سراسر کشور در سالن جلسات دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد.
انتخابات کمیسیون اقتصاد مقاومتی تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، عادل مهری مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر در این جلسه در خصوص راه‌اندازی سیستم سجایا برای درج اطلاعات مربوط به نخبگان و تشکل‌ها، حمایت مرکز از فعالیت‌های تشکل‌ها، اخذ مجوز، فعالیت‌های بین‌المللی تشکل‌ها و آمار افراد تحت پوشش و نحوه برگزاری انتخابات کمیسیون‌های چهارگانه تشکل‌ها سخنانی را بیان داشت.
وی با اشاره به تعامل دوسویه بین نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر اظهار کرد: موضوع مدیریت دانش، استارت آپ ها و توانمندسازی دبیران تشکل‌ها در دستور کار مرکز قرار دارد.
مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر ضمن تأکید بر برگزاری منسجم، منظم و مستمر جلسات کمیسیون‌های تشکل‌ها افزود: یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری انتخابات، مشارکت حداکثری استان‌ها در این امر مهم است.
مهری با اشاره به طبقه‌بندی تشکل‌های شاهد و ایثارگر برای شرکت در انتخابات گفت: تشکل‌های شاهد و ایثارگر دارای مجوز معتبر از وزارت کشور و تشکل‌هایی که مجوزشان منقضی شده و در مرحله تمدید آن هستند و همچنین تشکل‌هایی که جهت برگزاری مجمع عمومی از وزارت کشور مجوز گرفته‌اند و یا به ثبت شرکت معرفی شده‌اند، می‌توانند در انتخابات کمیسیون‌ها کاندید شوند.
وی افزود: تشکل‌های شاهد و ایثارگری که جهت اخذ مجوز اقدام کرده و از وزارت کشور کد رهگیری دریافت کرده‌اند، نمی‌توانند جهت ریاست کمیسیون کاندید شوند و فقط می‌توانند در رأی‌گیری شرکت کنند.
در ادامه خیراللهی از اساتید دانشگاه و عضو اتاق فکر دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها در خصوص روش‌های مناسب جهت اجرایی شدن موضوع اقتصاد مقاومتی، متدهای بروز بهره‌وری و توانمندسازی مدیران، علت وجودی و شرح وظایف انجمن‌های مردم‌نهاد، تعامل دوسویه تشکل‌ها با سازمان‌ها و جامعه و اقدامات تأثیرگذار آنان در کشور مطالب مبسوطی را ارائه کرد.
وزینی معاون دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر نیز به ارائه گزارشی از اقدامات این مجموعه پرداخت.
همچنین بعد از انتخاب هیئت‌رئیسه سنی، منشی و ناظر انتخابات توسط دبیران حاضر در جلسه، رییس قبلی کمیسیون اقتصاد مقاومتی گزارشی از فعالیت‌های این کمیسیون در طول سه سال گذشته ارائه کرد.
سپس چهار نفر به‌عنوان کاندیدا اعلام آمادگی کردند و در ادامه هر یک از کاندیداها به معرفی خود پرداختند و برگه‌های تعرفه نیز بین حضار توزیع شد و رأی‌گیری انجام شد و مهدی منصوری به‌عنوان رییس جدید کمیسیون اقتصاد مقاومتی تشکل‌های شاهد و ایثارگر معرفی شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 293948