ویزیت و درمان 50 نفر از ایثارگران توسط پروفسور «مهاجر» و «قوامی»
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۲
مدیرکل درمان و توانبخشی بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: پروفسور «مهاجر» فوق تخصص درد از کشور آلمان و پروفسور «قوامی» فوق تخصص جراحی گوارش از سوییس با حضور در کشورمان به درمان جانبازان پرداختند.
ویزیت و درمان 50 نفر از ایثارگران توسط پروفسور «مهاجر» و «قوامی»
 
به گزارش «ایثار»، امیر کریمی با اعلام این خبر گفت: دعوت از اساتید بنام بین‌المللی در برنامه‌های جاری معاونت بهداشت و درمان پیگیری و اجرا می‌شود که در این راستا از تاریخ 20 خرداد تا 2 تیرماه 1398، پروفسور مهاجر فوق تخصص درد از کشور آلمان با حضور در بیمارستان فوق تخصصی خاتم‌الانبیا (ص) به همراه تیم پزشکی ایرانی، اقدام به ویزیت و عمل جراحی جانبازان و خانواده معظم شهدا کرد.
وی افزود: در این بازه زمانی 18 نفر مورد عمل جراحی و بلوک عصبی قرار گرفتند و درمجموع 50 نفر از خانواده معظم شهدا و جانبازان معزز ویزیت و مشاوره درمانی شدند.
مدیرکل درمان و توانبخشی بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین با اشاره به حضور پروفسور قوامی در ایران گفت: این فوق تخصص جراحی گوارش از 18 تا 24 خردادماه با حضور در بیمارستان خاتم الانبیا (ص) به انجام امور درمانی برای جانبازان و ایثارگران پرداخت که در این مدت 4 عمل جراحی و 44 مورد ویزیت و درمان برای این عزیزان صورت گرفت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 294317