برگزاری انتخابات کمیسیون بهداشت و درمان تشکل‌های شاهد و ایثارگر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۱
انتخابات کمیسیون بهداشت و درمان تشکل‌های شاهد و ایثارگر با حضور مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و جمعی از دبیران کل تشکل‌های سراسر کشور برگزار شد.
برگزاری انتخابات کمیسیون بهداشت و درمان تشکل‌های شاهد و ایثارگر
 
به گزارش «ایثار»، عادل مهری مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر در این نشست ضمن عرض خیرمقدم در خصوص حمایت مرکز از فعالیت‌های تشکل‌ها، توانمندسازی دبیران تشکل‌ها از طریق آموزش، اخذ مجوز، دسته‌بندی تشکل‌ها جهت شرکت در انتخابات کمیسیون‌ها، مدیریت دانش، تدوین آیین‌نامه تشکل‌ها، راه‌اندازی سیستم سجایا برای درج اطلاعات مربوط به تشکل‌ها، مشارکت استان‌ها در انتخابات کمیسیون‌ها و تعامل دوسویه بین نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر سخنانی بیان کرد.
 وی با اشاره به دسته‌بندی تشکل‌ها جهت شرکت در انتخابات اظهار داشت: تشکل‌های شاهد و ایثارگری که جهت اخذ مجوز اقدام و از وزارت کشور کد رهگیری دریافت کرده‌اند، نمی‌توانند جهت ریاست کمیسیون کاندید شوند و فقط می‌توانند در رأی‌گیری شرکت کنند.
مهری افزود: تشکل‌های شاهد و ایثارگر دارای مجوز معتبر از وزارت کشور و تشکل‌هایی که مجوزشان منقضی شده و در مرحله تمدید آن هستند و همچنین تشکل‌هایی که دارای مجوز از وزارت کشور جهت برگزاری مجمع عمومی و یا به ثبت شرکت معرفی شده‌اند، می‌توانند در انتخابات کمیسیون‌ها کاندید شوند.
همچنین بعد از انتخاب هیئت رییسه سنی (محمد اسلامی راد)، ناظر (امیر هوشنگ غفران) و منشی (عبدالرضا مردانی) رییس قبلی کمیسیون بهداشت و درمان گزارشی از فعالیت‌های این کمیسیون در طول سه سال گذشته ارائه کرد.
سپس دو نفر به عنوان کاندیدا ضمن اعلام آمادگی به معرفی خود پرداختند و برگه‌های تعرفه نیز بین حضار توزیع و رأی‌گیری انجام شد و در پایان «رضا ویسانی فر» به عنوان رییس جدید کمیسیون بهداشت و درمان تشکل‌های شاهد و ایثارگر معرفی شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 294329