تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران باید در رأس امور بنیاد قرار گیرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران باید در رأس امور بنیاد قرار گیرد چراکه تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تکریم آرمان‌های انقلاب است.
تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران باید در رأس امور بنیاد قرار گیرد
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان صبح امروز 5 تیرماه با سفر به شهرستان نظرآباد ضمن حضور در بنیاد و گفتگو با کارمندان در جریان روند خدمت‌رسانی به ایثارگران قرار گرفت.
رستمیان در جمع کارکنان بنیاد نظرآباد با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران، خانواده‌های شهدا و ایثارگران را ولی‌نعمتان انقلاب دانست و گفت: تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران باید در رأس امور بنیاد قرار گیرد چراکه تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تکریم آرمان‌های انقلاب است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با تأکید بر اینکه خدمت به خانواده‌های شهدا اجرش کمتر از شهادت نیست و در پیشگاه خدا اجر و پاداش بزرگی دارد، تصریح کرد: خدمت به بهترین خلق خدا فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه زنده نگه می‌دارد و پایه‌های نظام اسلامی را مستحکم می‌کند.
وی با اشاره به اینکه باید هرچه در توان داریم برای خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران به کار ببندیم، افزود: ياد و خاطره شهيدان و همچنین فداکاری‌های خانواده‌های آنان فراموش‌شدنی نيست و پيروی از تفكر آنان بايد سرلوحه كار همه قرار گيرد.

ایثارگران سرمایه‌های انقلاب اسلامی هستند
رستمیان همچنین در جمع کارکنان بنیاد ساوجبلاغ گفت: ایثارگران سرمایه‌های انقلاب اسلامی هستند و اکنون ما باید با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ادامه‌دهنده‌ راه این بزرگ‌مردان باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: خادمان بنیاد در هر پست و مقامی باید بدانند در برابر ایثارگران قطره‌ای ناچیز هستند، ما هرچه قدر تلاش کنیم نمی‌توانیم مجاهدت‌های ایثارگران را جبران کنیم، کارمندان بنیاد باید خود را خادم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران بدانند و با تمام وجود به آنان خدمت کنند. خدمت به ایثارگران خدمت به آینده انقلاب است.
شایان‌ذکر است بازدید از پروژه‌ 173 واحدی ایثارگران از دیگر برنامه‌های مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در سفر به شهرستان ساوجبلاغ بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 294361
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...