سفر معاون توسعه مدیریت بنیاد به زنجان/پیگیری تکمیل مجتمع توان‌بخشی ایثار زنجان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر به استان زنجان علاوه بر دیدار با استاندار از مجموعه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار استان و بخش‌های مختلف بنیاد استان زنجان بازدید کرد.
سفر معاون توسعه مدیریت بنیاد به زنجان/پیگیری تکمیل مجتمع توان‌بخشی ایثار زنجان
 
به گزارش «ایثار»، سید منصور میرمرادی در سفر به استان زنجان از بخش‌های مختلف بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از جمله مرکز ارتباطات و مراجعات، بهداشت و درمان، مسکن، اشتغال، فرهنگی، صندوق قرض الحسنه شاهد و ... بازدید کرد و در جریان اقدامات و فعالیت‌های بخش‌های مختلف قرار گرفت.
وی همچنین در دیدار با استاندار استان زنجان پیرامون مسائل مربوط به ایثارگران استان به گفت‌وگو پرداخت و بر نقش همه دستگاه‌های اجرایی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمات‌رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران تأکید کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از مجتمع فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار زنجان بازدید و در جریان ساخت و عملیات اجرایی این مرکز قرار گرفت.
میرمرادی درباره بازدید خود از مجموعه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار استان زنجان گفت: در این زمینه جلساتی  تشکیل شده و در ابعاد کشوری مسائل مربوط به این مجتمع پیگیری خواهد شد البته در دیدار با استاندار زنجان نیز قول مساعد برای حل مسائل ساخت این مجتمع داده شد.
وی با اشاره به اینکه در استان زنجان نیز سایر دستگاه‌ها همکاری خوبی در تکمیل این مجموعه دارند، تصریح کرد: این مجموعه علاوه بر خدمات‌رسانی به جامعه ایثارگری به عموم مردم استان نیز ارائه خدمت می‌کند.
لازم به ذکر است کلنگ احداث مجموعه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار زنجان در سال 1388 با اعتبار اولیه بیش از 100 میلیارد ریال زده شده و تاکنون بخش‌های ورزشی مجموعه با بهره‌برداری از استخر تکمیل شده است. مجتمع فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی  ایثار زنجان در زمینی به مساحت 27 هزار متر مربع و با 12 هزار مترمربع بنا در حال احداث است.
میرمرادی همچنین در جلسه شورای مدیران و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با اشاره به حضور ۷ هزار جانباز در استان زنجان گفت: به صورت متوسط ۵۰ درصد از این افراد شاغل و تعدادی نیمه شاغل و مستمری بگیر هستند و حضور این تعداد جانباز عزیز افتخار بزرگی برای استان زنجان و میهن اسلامی است.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به پیگیری مشکلات کارکنان بنیاد تأکید کرد: باید نسبت به ارتقای فرهنگ سازمانی کوشش کرد و نسبت به تکریم و حفظ ارزش‌های سازمانی، عِرق به سازمان و از بین بردن هرگونه بدبینی و بی‌اعتمادی تلاش کرد.
وی با بیان اینکه ایثارگرانی که چندین سال در جبهه‌های جنگ حضور داشتند امروز در مظلومیت هستند، تصریح کرد: امروز وظیفه همه ما تقدیر و قدردانی از زحمات این عزیزان است و همه تلاش‌ها ذره‌ای از ایثارگری‌های خانواده معظم شهدا و ایثارگران را جبران نخواهد کرد.
میرمرادی با بیان اینکه ایثارگران سند افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: این عزیزان در 8 سال دفاع مقدس نقش‌آفرین بودند و اکنون در بسیاری از صحنه‌های انقلاب اسلامی ایفای نقش می‌کنند.
وی ضمن تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته در بنیاد استان زنجان اظهار کرد: فعالیت‌های انجام شده در استان مطلوب بوده و امیدواریم این روند مطلوب ادامه پیدا کند. کارکنان بنیاد ارائه خدمات به ایثارگران را وظیفه خود می‌دانند و برای خدمت به ایثارگران از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 295939