امضای تفاهم‌نامه بین دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و رادیو تهران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۰
تفاهم‌نامه همکاری بین دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و شبکه رادیویی تهران به امضای مدیران این دو مجموعه رسید.
امضای تفاهم‌نامه بین دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و رادیو تهران
 
به گزارش «ایثار»، عادل مهری مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر روز دوشنبه 17 تیرماه در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و رادیو تهران با اشاره به دلایل امضای این تفاهم‌نامه، گفت: در دیدار قبلی که با مدیر شبکه رادیویی تهران داشتیم موضوعات مختلفی مطرح و ایده‌های بسیاری شکل گرفت و پیشنهاد‌هایی را برای بازتاب موضوع نخبگان در جامعه ایثارگری و بخش‌هایی از فعالیت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران ارائه دادیم.
وی ادامه داد: بر همین اساس مقرر شد تفاهم‌نامه‌ای برای همکاری بین مرکز دانش‌پژوهان و شبکه رادیویی تهران به امضا برسد تا در قالب آن به اهداف مورد نظر برسیم. مرکز دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر اهداف مختلفی را به‌خصوص در حوزه‌های کسب و کار و شرکت‌های دانش‌بنیان دنبال می‌کند که می‌توانند از نظر رسانه‌ای مورد توجه قرار گیرند.
مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر با بیان اینکه در سال‌های گذشته فرزندان شهدا و ایثارگران دارای نیازهای آموزشی بودند، افزود: هم‌اکنون نخبگان شاهد و ایثارگر با تلاش‌های خود باعث ارتقای سطح علمی جامعه شده‌اند و مقاله‌های علمی بسیاری از این عزیزان در سطح بین‌المللی باعث سربلندی کشورمان می‌شود و امیدواریم با کمک رسانه‌ها بتوانیم شناخت خوبی را از این عزیزان و فعالیت‌هایشان در جامعه ایجاد کنیم.
وی با اشاره به تبلیغات منفی صورت گرفته علیه ایثارگران از سوی معاندان، گفت: دشمنان سعی می‌کنند تلقی نادرستی از ایثارگران در جامعه ایجاد کنند و در این میان وظیفه ما نشان دادن واقعیت‌ها و تلاش‌ها و زحمات ایثارگران برای رسیدن به مدارج بالای علمی و تحصیلی و موفقیت‌های علمی است.
مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر با اشاره به فعالیت‌های تشکل‌های ایثارگری گفت: این مرکز توفیق همکاری با 110 تشکل دارای مجوز از وزارت کشور را دارد، البته این تشکل‌ها مستقل از بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر دستگاه‌ها مشغول به فعالیت هستند و دغدغه اصلی آن‌ها رسیدگی به موضوعات و مسائل ایثارگران است و در حوزه‌های مختلفی در داخل و خارج کشور فعالیت می‌کنند.
حمید صحراگرد مدیر شبکه رادیویی تهران نیز در این مراسم کار در بنیاد شهید و امور ایثارگران را فعالیتی مقدس توصیف کرد و گفت: این کار دارای اجر و منزلتی بسیار بالاست که قابل مقایسه با هیچ فعالیتی نیست و خوشبختانه امروز بخشی از این توفیق نیز نصیب ما شده تا با این مجموعه همکاری داشته باشیم.
وی ادامه داد: نگاه ما به این همکاری مشترک به‌صورت فعالیت اداری نیست و ما خود را عضوی از این مجموعه می‌دانیم و در واقع بازوی رسانه‌ای مرکز دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر هستیم و مسائل و مشکلات رایج را برای پوشش برنامه‌های مرتبط با ایثارگران از سر راه بر می‌داریم و در این مسیر نیاز به همکاری با قدرت شما نیز هستیم.
در پایان این نشست تفاهم‌نامه همکاری بین دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و شبکه رادیوی تهران به امضای مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و مدیر شبکه رادیویی تهران رسید.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 296044