​کمیسیون دوم همسران شهدا در بنیاد برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۳
کمیسیون دوم همسران شهدا به میزبانی حوزه امور زنان و خانواده بنیاد شهید و امور ایثارگران باهدف بررسی و پیگیری مشکلات حقوقی و قانونی همسران و فرزندان شهدا برگزار شد.
​کمیسیون دوم همسران شهدا در بنیاد برگزار شد
 
 به گزارش «ایثار»، نرگس جلیلی مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست که روز دوشنبه 17 تیرماه در ساختمان مرکزی بنیاد برگزار شد با بیان اینکه هدف اصلی حوزه امور زنان و خانواده بنیاد، خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران است، گفت: جای بسی امیدواری است که همسران شهدا در جهت حل مشکلاتشان با بنیاد همسو هستند و خلأهای قانونی را در این نشست‌ها بیان کرده و ما را در خدمت‌رسانی یاری می‌دهند.
وی افزود: در نشست قبل، با حضور برخی همسران شهدا کارگروه‌هایی تشکیل شد و برخی موضوعات مانند تقویت مراکز مشاوره، آموزش خانواده و استفاده از برخی پزشکان، اشتغال فرزندان شاهد، تقلیل ساعت کاری، فوق‌العاده ایثارگری فرزندان شهدا، انتصاب بانوان در هیئت مدیره‌ها و روسای بنیاد شهرستان‌ها و ... با هماهنگی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران پیگیری و اجرایی شد.
مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به خدمت تعداد زیادی از جانبازان، ایثارگران و فرزندان شهدا در بنیاد خاطرنشان کرد:  تلاش تمامی کارمندان بنیاد برای حل مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر است و علی‌رغم مشکلات موجود برای خدمات‌رسانی به جامعه ایثارگری کوشش می‌شود؛ هرچند که این زحمات ذره‌ای از زحمات ایثارگران عزیز را جبران نمی‌کند.
وی در پایان سخنان خود گفت: حوزه امور بانوان شاهد و ایثارگر بنیاد همچنین برای همسران و فرزندان شهدای مدافع حرم در تهران نیز ملاقات‌هایی با رییس بنیاد برنامه‌ریزی کرد که این دیدارها بسیار مفید و اثربخش بود.
گفتنی است در پایان این نشست همسران شهدای مدعو به طرح و بررسی مسائل روز جامعه ایثارگری پرداختند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 296048