ایثارگران پشتوانه نظام در مقابله با تحریم‌ها هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۷
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: عزت، اقتدار و امنیت کشور مرهون جانفشانی شهدا و ایثار خانواده‌های آنان است و در شرایط حساس کنونی نیز کشور همچون گذشته نیازمند حمایت‌های ایثارگران برای مقابله با دشمن و ایستادگی در برابر تحریم‌‌ها است.
ایثارگران پشتوانه نظام در مقابله با تحریم‌ها هستند
 
به گزارش «ایثار»، محمود پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران، حسن هنرمند مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد و نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ ظهر امروز 17 تیرماه 98 با حضور در منزل شهیدان  «محمدعلی جوزانی کهن» و «جواد ملکی» با خانواده معظم این شهیدان دیدار و گفت و گو کردند.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد در این دیدارها ضمن تجلیل از صبر و ایثار خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، گفت: عزت، اقتدار و امنیت کشور مرهون جانفشانی شهدا و ایثار خانواده‌های آنان است و در شرایط حساس کنونی نیز کشور همچون گذشته نیازمند حمایت‌های ایثارگران برای مقابله با دشمن و ایستادگی در برابر تحریم‌‌ها است.
وی ضمن تاکید بر دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان اظهار داشت: دیدار با ایثارگران در اولویت برنامه‌های بنیاد قرار دارد و حجت الاسلام والمسلمین شهیدی نیز همواره بر دیدار مسئولان بنیاد با خانواده‌ها و تجلیل و تقدیر از آنان تاکید دارند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ نیز خدمت به خانواده های معظم شهدا را توفیق الهی دانست و افزود: امروز هرچه داریم از برکت خون شهدا و فداکاری ایثارگران است و دیدار با خانواده‌های شهدا توفیقی است که انگیزه خدمت را در ما بیشتر می‌کند و افتخار بزرگ ما این است که خدمتگزار خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران باشیم.
گفتنی است، شهید محمدعلی جوزانی کهن 5 مردادماه 1367 در اسلام آباد غرب و شهید جواد ملکی اول مردادماه 1361 به شهادت رسیدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 296051