داخلی صفحه بوشهر خبر
 
برافراشته شدن پرچم حضرت معصومه (س) در جوار قبر شهید مهدوی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۴
پرچم بارگاه منور حضرت معصومه (س) در جوار مزار سرداران شهید مهدوی و توسلی و دیگر شهدای دهستان بحیری دشتی نصب شد.
برافراشته شدن پرچم حضرت معصومه (س) در جوار قبر شهید مهدوی
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از فارس؛ سرهنگ علی غضنفری در آیین برافراشتن پرچم حضرت معصومه (س) در جوار قبور شهدای دهستان بحیری اظهار داشت: شهید مهدوی و هم‌رزمانش با الهام از سید و سالار شهیدان باروحیه شجاعت و ایمان در برابر استکبار جهانی آمریکا ایستادند و نشان دادند که ثمره مقاومت پیروزی به دنبال دارد.
فرمانده سپاه شهرستان دشتی بابیان اینکه شهید مهدوی و هم‌رزمانش نماد شجاعت ایثار و فداکاری بودند، افزود: تولیت آستان مقدس حضرت معصومه در یک اقدام ارزشمند فرهنگی پرچم حرم مطهر کریمه اهل‌بیت علیهم‌السلام را در گلزار شهدای بحیری و شهید مهدوی شهید شاخص سازمان بسیج در سال 95 برافراشته و به خاطر حماسه نادر و هم‌رزمانش در برابر استکبار جهانی اهدا کردند.
وی در ادامه بیان کرد: سپاه ناحیه امام رضا (ع) برنامه‌های متفاوت فرهنگی طی یک سال گذشته انجام داده است و از تمام ظرفیت‌های جوانان انقلابی در سطح شهرستان استفاده خواهیم کرد.
غضنفری عنوان کرد: خادمان حرم امام رضا (ع) در ایام دهه کرامت با حضور در شهرستان دشتی برنامه‌های گوناگونی تحت عنوان جشن‌های زیر سایه خورشید اجرا خواهند کرد.
به گزارش فارس، از نکته جالب این برنامه حضور خادم حضرت معصومه (س) که از هم‌رزمان شهید مهدوی در جبهه‌های نبرد بوده است، در این مراسم بود.
سردار شهید نادر مهدوی در 1342/3/14 ه- ش در خانواده‌ای مستضعف اما متدین و پرهـیزکار در روستای نوکار از توابع دهستان "بحیری" در شهرستان دشتی واقع در استان بوشهر دیده به جهان گشود. او ششمین فرزند خانواده بود. یک میدان اصلی در شهر خورموج و استادیوم ورزشی ۱۵ هزارنفری شهر بوشهر به نام شهید مهدوی است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 296104