داخلی صفحه بوشهر خبر
 
آثار فرهنگی و ماندگار در کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر تولید می‌شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۹
استاندار بوشهر با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر گفت: این کنگره دی‌ماه امسال برگزار می‌شود که در این راستا تولید آثار فرهنگی فاخر در اولویت است.
آثار فرهنگی و ماندگار در کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر تولید می‌شود
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از تسنیم؛ عبدالکریم گراوند در نشست برنامه‌ریزی برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر بابیان اینکه آسایش و امنیت حاکم در کشور مرهون رشادت و حماسه‌آفرینی شهدای والامقام است اظهار داشت: نام و یاد شهدا در همه ادوار تاریخی زنده و پایدار است که در این راستا برگزاری یادواره و کنگره شهدا باشکوه خاص موردتوجه ویژه قرار دارد.
وی، مشارکت همگانی در برپایی باشکوه کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر را یک ضرورت دانست و افزود: نخستین کنگره سرداران و 2000 شهید استان 14 سال پیش برگزار شد و اکنون دومین کنگره دی‌ماه امسال با مشارکت همگانی باشکوه خاصی برگزار می‌شود.
استاندار بوشهر بابیان اینکه تقویت جبهه فرهنگی در راستای مقابل با ترفندهای دشمنان بسیار مهم است تأکید کرد: برگزاری کنگره شهدا نه‌تنها سبب امیدآفرینی و نشاط در جامعه می‌شود بلکه سبب تقویت جبهه فرهنگی نظام اسلامی می‌شود.
گراوند با تأکید بر توجه بعد فرهنگی کنگره سرداران و 2000 شهید استان گفت: در راستای برگزاری این کنگره تولید آثار فرهنگی فاخر در اولویت برنامه‌ها قرار دارد چراکه این مهم سبب ماندگاری این حرکت مهم فرهنگی اجتماعی می‌شود.
وی، بابیان اینکه از همه امکانات و ظرفیت‌ها برای برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر بهره‌برداری می‌شود تصریح کرد: بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی در جامعه، زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدا است چراکه این مهم سبب تقویت جبهه فرهنگی نظام و ناامیدی و یاس در دشمنان می‌شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 296136