شهدا چراغ راه ملت ایران هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۹
مدیرکل بنیاد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه شهدا چراغ راه ملت ایران هستند، بیان کرد: هدف و مسیر مشخص است و مهم چگونگی پیمودن روش و راه شهدا است.
شهدا چراغ راه ملت ایران هستند
 
به گزارش «ایثار»، فریبرز نجفی در سفر به شهرستان اردل با تعدادی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران دیدار و مسائل و مشکلات این عزیزان را بررسی کرد.
وی در این ملاقات‌ها با تجلیل از صبر و استقامت خانواده‌های شهدا به ویژه مادران و همسران شهدا گفت: خانواده‌های شهدا سرمایه معنوی جامعه ما هستند و وظیفه مسئولان این است که به مناطق دورافتاده رفته و مسائل و مشکلات جامعه معزز ایثارگری را بررسی و حل کنند.
وی با بیان اینکه شهدا چراغ راه ملت ایران هستند، افزود: هدف و مسیر مشخص است و مهم چگونگی پیمودن روش و راه شهدا است.
نجفی با بیان اینکه شهدا مظهر اقتدار نظام اسلامی هستند، اظهار کرد: شهدا فراموش‌شدنی نیستند و آحاد ملت انقلابی ما نیز به ادامه راه پرافتخار شهدا مصمم و استوار هستند.

راه قدردانی از شهدا، حرکت در مسیر این عزیزان است
نجفی همچنین در نشست ستاد شاهد با بیان اینکه هفتاد درصد اساس‌نامه بنیاد در قالب برنامه‌های فرهنگی تعریف‌شده است، گفت: امام راحل (ره) در سال 1365 طی حکمی، به آموزش و پرورش و آموزش عالی بنیاد و رسیدگی همه‌جانبه به مسائل فرهنگی و تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگر تأکید کرد که در همین راستا ستاد شاهد و ایثارگران شکل گرفت.
مدیرکل بنیاد استان گفت: راه سپاسگزاری و قدردانی از شهدا و حرکت در مسیر آن‌ها که امروز به‌ نوعی برای ما هموار شده است، خدمت به یادگاران این عزیزان است.
نجفی خاطرنشان کرد: امروز وظیفه مسئولان حمایت همه‌جانبه فرهنگی از فرزندان شاهد و ایثارگر است و باید تلاش شود این عزیزان در مدارس شاهد حمایت و از لحاظ تربیتی و آموزشی ساخته شوند.
فریبرز نجفی با اشاره به اینکه امروز جوانان ما به خصوص جوانان شاهد و ایثارگر در راس حمله دشمنان نظام و انقلاب هستند، تصریح کرد: توجه جدی به نقش‌آفرینی این عزیزان و فراهم کردن پیشرفت همه‌ جانبه آنان تضمینی برای حفظ و پیشرفت نظام است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 296201