داخلی صفحه بوشهر خبر
 
یادواره سرداران، ۱۱۷ شهید و ۱۴ شهید گمنام شهرستان دیر برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۷
فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) شهرستان دیر از برگزاری یادواره سرداران، ۱۱۷ شهید و ۱۴ شهید گمنام شهرستان دیر در آذرماه امسال خبر داد.
یادواره سرداران، ۱۱۷ شهید و ۱۴ شهید گمنام شهرستان دیر برگزار می‌شود
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از تسنیم؛ سرهنگ دوم پاسدار عیسی داوریان در جلسه هماهنگی برگزاری یادواره شهدای شهرستان دیر با تأکید بر نقش مهم شهدا در برقراری امنیت و اقتدار اظهار داشت: شهدا با جان‌فشانی ضمن ایجاد اقتدار، امنیت و آرامش در جامعه را فراهم کردند.
وی برگزاری یادواره شهدا را سبب آشنایی نسل جوان بافرهنگ ایثار و شهادت دانست و تأکید کرد: برگزاری یادواره شهدا بهترین راه برای مقابله با تهاجم دشمن است و همه مردم وظیفه‌دارند در این زمینه همکاری کنند.
فرمانده سپاه شهرستان دیر بابیان اینکه خانواده معظم شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن تمام ملت ایران دارند افزود: خانواده معظم شهدا از بهترین سرمایه خود درراه اسلام و انقلاب گذشتند که در این راستا تکریم این خانواده‌ها از رسالت‌های همگانی است.
داوریان با اشاره به برگزاری یادواره سرداران، 117 شهید و 14 شهید گمنام شهرستان دیر بیان کرد: تمام دستگاه‌های شهرستان دیر در برگزاری باشکوه یادواره شهدای شهرستان همکاری داشته باشند.
فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهدا شهرستان دیر با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر تصریح کرد: در آستانه برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر یادواره سرداران، 117 شهید و 14 شهید گمنام شهرستان دیر آذرماه امسال برگزار می‌شود.
فرماندار شهرستان دیر نیز برگزاری باشکوه یادواره شهدا را ادای دینی نسبت به شهدا و خاندان معظم آنان عنوان کرد و ضمن اعلام آمادگی ادارات و نهادهای شهرستان در برگزاری باشکوه یادواره، استفاده از ظرفیت‌های شهرستان در برگزاری یادواره را ضروری دانست.
کریم علی حسنی بیان کرد: امروز آشنایی نسل جوان بافرهنگ شهید و شهادت یکی از وظایف مهم مسئولان است که هر کس در این زمینه کوتاهی کند باید در پیشگاه الهی و شهدای گران‌قدر پاسخگو باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 297751