پویایی، استمرار و استقرار جامعه را مدیون ایثارگری شهدا هستیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۶
استاندار اردبیل گفت: پویایی، استمرار و استقرار جامعه را مدیون ایثارگری‌ها و خون پاک شهدا و ایثارگران هستیم. بسیاری از پیام‌ها و خاطرات شهیدان گرانقدر و جانبازان عزیز می‌تواند برای نوجوانان و جوانان تاثیرگذار باشد.
پویایی، استمرار و استقرار جامعه را مدیون ایثارگری شهدا هستیم
 
به گزارش «ایثار»، اکبر بهنام جو یک شنبه 30 تیر 98 در نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان اردبیل گفت: پویایی، استمرار و استقرار جامعه را مدیون ایثارگری‌ها و خون پاک شهدا و ایثارگران هستیم. بسیاری از پیام‌ها و خاطرات شهیدان گرانقدر و جانبازان عزیز می‌تواند برای نوجوانان و جوانان تاثیرگذار باشد و صدا و سیما و رسانه‌ها می‌توانند این پیام و خاطرات را انتخاب و در برنامه‌های خود پیاده‌سازی کنند.
استاندار اردبیل با اشاره به تصمیم این شورا برای نصب المان بمباران هوایی شهر اردبیل توسط رژیم بعثی عراق در دوران دفاع مقدس و نیز ایجاد یادمان شهدای معظم نیروی دریایی به عنوان مصادیقی از ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بر تسریع در عملیات عمرانی و نصب این المان‌ها تاکید کرد.
رییس شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان همچنین خواستار بازسازی تابلوهای مزین به تمثال مبارک شهدا در میادین و بلوارها و نیز یادمان شهدای والامقام گمنام در نقاط مختلف استان شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 298165